به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در جدید ترین اظهار نظر خود، در خصوص بحث جدایی بازیکنان سرباز تراکتورسازی  و اینکه آیا مشخص است کدام بازیکنان نیم فصل تبریز را ترک می‌کنند سوال شده که وی پاسخ داده است: نه بحث شروع و نه بحث اتمام سربازی بازیکنان در اختیار ما نیست ولی تا الان هیچ اثری از کسر خدمت بازیکنان نداریم. فقط کسری خدمت است که باعث می‌شود دوران سربازی زودتر از موعد مقرر تمام شود که تا امروز هم هیچ نامه‌ای در این ارتباط به دست ما نرسیده است.

عباسی اظهار داشت: تنها فرید بهزادی با اتمام دوران خدمت به صبای قم برگشت. سامان نریمان جهان و سعید آقایی هم دو بازیکنی هستند که دوران خدمتشان تمام شده است ولی در حال رایزنی با مسئولان و مالک باشگاه گسترش فولاد هستیم تا بتوانیم این بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت سامان نریمان جهان و سعید آقایی بیان کرد: این موضوعات بستگی به نظر مسئولین و مدیران باشگاه می باشد ولی تا جایی که اطلاع دارم خدمت سعید دقیقی و سامان نریمان جهان به پایان رسیده است و می توانند تا نیم فصل در تراکتورسازی حضور داشت باشند.

وی ادامه داد: در صورتی از نیم فصل دوم می توانند در تراکتورسازی حضور داشته باشند که باشگاه یا با این بازیکنان فسخ قرارداد کند و یا به صورت قرضی در این تیم حضور داشته باشند. همانطور که گفتم این موضوعات درحال بررسی است و به مدیریت کلان باشگاه ارتباط دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :