به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در نشست خبری پس از مسابقه مقابل پدیده گفت: بازی را خیلی بد شروع کردیم. مقابل تیمی بازی کردیم که بیشتر از روش من، تو، من استفاده می کردند و دفاع نفر به نفر. اما در نیمه دوم ما چند موقعیت خوب و چند ضدحمله داشتیم. که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما می دانستیم مقابل تیمی سرسخت بازی داریم که سال گذشته نیز در سه بازی تراکتور را شکست داده بود. طبیعتا باخت هم یک پدر دارد و پدر باخت من هستم. تمام مسوولیت باخت با من است.

وی ادامه داد: ما هنوز در حال ساختن یک تیم جدید هستیم. بازیکنان جدید زیادی داریم و سعی می کنیم به کار خود به همین نحو ادامه دهیم. متاسفانه یک بازیکن را به دلیل مصدومیت و دومی را به دلیل اخراج از دست دادیم. لازم است که به پدیده تبریک بگویم.

سرمربی تراکتورسازی درباره داوری بازی  اظهار داشت: می دانید چه می گویم. باید سال پیش این سوال را از من می پرسیدید. من به ایران نیامده ام که درباره داوری صحبت کنم. شماها بهتر می دانید که شرایط چگونه است. می خواهید بیشتر توضیح بدهم؟

وی ادامه داد: تیم ما هنوز زنده است و بازیکن جدید آن پخته نشده اند. طبیعی است که در چنین شرایطی، این اتفاقات رخ می دهد. در بازی هم شانس و هم بدشانسی وجود دارد. به نظر شما آیا ما در این بازی شانسی آوردیم؟ فوتبال فقط نتیجه است و نتیجه میزان موفقیت و عدم موفقیت تیم ها را مشخص می کند.

اولیویرا در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر اینکه از دقایق ۶۰ به بعد تراکتورسازی بسیار با عصبانیت بازی می‌کرد، گفت: این عصبانیت علامت این است که تیم ما هنوز زنده است و بازیکنان ما هنوز پخته نشده‌اند، چرا که زمانی که یک نتیجه بازی درست در نمی‌آید بازیکنان یک تیم به سمت خشونت می‌روند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه زمانی قرار است طلسم شکست‌های تراکتورسازی پایان یابد، خاطرنشان کرد: فوتبال یک بازی است که هم شانس دارد و هم بدشانسی اما به نظر شما در بازی امروز ما شانس داشتیم؟ فوتبال فقط نتیجه است و این نتیجه است که همه چیز را عوض می‌کند و عملکرد بازیکن تا زمان کسب نتیجه اهمیتی ندارد.

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: اگر بخواهیم یک تیم داشته باشیم باید جمعی از بازیکنان در آن وجود داشته باشند ولی هنوز بازیکنان ما یک تیم نشده‌اند چرا که در تراکتورسازی بازیکنان جوان بسیاری داریم اما در همین راستا باید بگویم که اسم بازیکن نیست که یک تیم را می‌سازند بلکه باید آنقدر کار و تلاش شود تا بتوانیم یک تیم را بسازیم و هم‌اکنون به صراحت این را می‌گویم که تراکتورسازی در آینده کار زیادی را پیش رو دارد.

وی درمورد اینکه بازیکنان تراکتورسازی در این دیدار نسبت به بازیکنان پدیده مطرح‌تر بودند، گفت: فوتبال به نتیجه است نه به بازیکن خوب. یک تیم باید از جمعی از بازیکنان تشکیل شده باشد و فقط نباید متکی به اسم‌ها باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :