دبیر اول حزب کارگزاران سازندگی استان آذربایجان شرقی در یک نشست خبری با نمایندگان رسانه های گروهی به تشریح فعالیت های این تشکل سیاسی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

به گزارش تبریزمن، احمد ظهیرنیا با اشاره به اینکه شاخه استانی این حزب در آذربایجان شرقی از یک سال پیش تشکیل یافته است گفت:شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در استان ما از ۱۷ نفر تشکیل شده است و ممکن است این رقم به ۲۱ نفر نیز افزایش یابد که کانون های کارگران، اصناف، کارمندان، جوانان و غیره شالوده اصلی شاخه استانی حزب را به وجود آورده اند، همچنین شاخه شهرستان های استان نیز در حال برنامه ریزی هستند که این امر تا پایان ماه جاری ساماندهی خواهد گردید تا طبق اساسنامه مصوب به فعالیت بپردازند.

وی سپس به تعریف حزب متبوع خود پرداخت و افزود:حزب کارگزاران سازندگی حزبی آزادیخواه است که حاکمیت مشروع و حکومتی بر مبنای اکثریت مردم با رعایت حقوق اقلیت هاست و در این راستا در مسیر حکومت قانون حرکت کرده و توسعه متوازن اقتصادی و سیاسی را در دستور کار خود قرار داده است علاوه بر آن، اعتدال خط مشی این حزب می باشد.

photo_2015-11-29_00-20-35
ظهیرنیا در بخش دیگری از اظهارات خود ضمن تاکید بر تداوم سازندگی در کنار عزت اسلامی، گریزی هم به رویداد سیاسی انتخابات مجلس زد و اضافه کرد:تمام احزاب و تشکل های اصلاح طلبی تعهد داده اند که به لیست ۱۹ نفره نهایی پای بند باشند، لذا خواهان ترکیب مجلسی هستیم که مردم انتخاب می کنند و تمایل داریم کاندیدهای حزب کارگزاران سازندگی شهرهای استان به خانه ملت راه یابند.

دبیر اول شاخه استانی حزب کارگزاران سازندگی ایران در ادامه این جلسه با تقدیر از عملکرد استاندار آذربایجان شرقی گفت:اما متاسفانه در خصوص اقدامات انجام یافته دولت در سطح استان اطلاع رسانی مناسبی صورت نگرفته است که باید روابط عمومی این مجموعه بیش از پیش تلاش نمایند زیرا مردم آن طور که باید و شاید از نحوه خدمت رسانی دولت در این منطقه باخبر نیستند!

وی اضافه کرد:احساس می کنم که از این طریق به مجموعه مدیریتی استان ظلم شده است زیرا اکیپ ایشان دایم کوشش می کنند تا نتایج قابل قبولی عاید استان گردد بنابراین اطلاع رسانی در این حوزه امری اجتناب ناپذیر است، مردم باید بدانند که در دولت گذشته نفت را ۱۲۰ دلار می فروختیم و اکنون ۳۵ دلار…لذا با بودجه آن ۸ سال که رقم قابل توجهی بود چه کار کردیم و حال با خزانه خالی اداره کشور به چه شکلی است! انشالله شکوفایی کشورمان پس از لغو تحریم ها چشمگیر باشد.

ظهیرنیا در پایان اظهارات خود انتصابات مدیران دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی را قابل قبول ارزیابی کرد و افزود:با توجه به محدودیت های موجود، این امر نسبتأ مناسب به نظر می رسد!


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :