شاگردان فراز کمالوند مقابل تیم قعرجدولی استقلال خوزستان از شانس خوبی برای افزایش مجموع امتیازات خود برخوردار هستند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال اهواز عصر شنبه در دیداری از هفته بیست‌و‌دوم پانزدهمین دوره مسابقات لیگ‌برتر کشور به مصاف هم می‌روند تا دومین دیدار خود در تاریخ این رقابت‌ها را برگزار کنند.

تیم دوم شهر تبریز در رقابت های لیگ برتر نسبت به فصول گذشته از شرایط بهتری برخوردار است و در همین هفته اخیر نیز قرارداد فراز کمالوند، سرمربی تیم تمدید شد که نشان از فضای خوب و جو آرام حاکم در این باشگاه دارد.

گسترش فولاد با توجه به بازیکنان باتجربه و کادرفنی مجربی که در اختیار دارد فرصت بسیار خوبی پیدا کرده تا مقابل قعر نشین مطلق جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر مجموع امتیازات خود را افزایش داده و جایگاه خود در جدول رده بندی را بهبود بخشد.

در سمت مقابل اما شاگردان سیاوش بختیاری‌زاده تا‌کنون تنها یک برد به دست آورده‌اند، امیدوارند نخستین پیروزی خارج‌از‌خانه خود را در مقابل یاران فراز کمالوند کسب کرده و امتیازات خود در جدول را دو ‌رقمی کنند. بختیاری‌زاده و کمالوند در هر دو بازی رفت‌و‌برگشت هدایت تیم‌های استقلال اهواز و گسترش‌فولاد تبریز را برعهده داشته‌اند و برای دومین بار در فصل‌جاری رو‌در‌روی هم قرار می‌گیرند.

این در حالی است که آبی‌پوشان اهوازی در هفته دوم صاحب اولین پیروزی خود در لیگ پانزدهم شدند اما از آن به بعد ۱۹ هفته را بدون برد سپری کرده‌اند و هواداران استقلال اکنون مدت‌هاست در انتظار پیروزی دوباره آبی‌پوشان در تاریخ لیگ‌برتر هستند.

استقلال اهواز و گسترش‌فولاد تبریز تاکنون تنها یک بار در تاریخ لیگ‌برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که آن هم در دیدار رفت فصل‌جاری بوده است. در آن بازی که عصر شنبه چهارم مهر‌ماه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، تیم میهمان با دو گل به برتری رسید.

محمد نصرتی و مگنو باتیستا، دو بازیکن محروم و مصطفی اکرامی و علیرضا لطیفی دو بازیکن مصدوم گسترش‌فولاد هستند که به این بازی نمی‌رسند. عادل کلاه‌کج، کاپیتان استقلال اهواز، نیز این دیدار را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست داد.

این دیدار قرار بود عصر جمعه انجام شود اما باشگاه استقلال با توجه به محدود بودن پروازهای مستقیم اهواز به تبریز که تنها در برخی از روزهای هفته انجام می‌شود، از سازمان لیگ درخواست تعویق یک‌روزه این مسابقه را کرد که مورد موافقت قرار گرفت. بر‌این‌اساس، آبی‌پوشان خوزستان ظهر امروز جمعه از اهواز راهی تبریز شدند.

گفتنیست حمیدرضا حاج‌ملک داور این بازی است و سعید قاسمی و هادی طوسی نیز کمک‌های وی هستند. داور چهارم این دیدار، علی احمدی است و ناظر داوری هم حسن کامرانی‌فر می‌باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :