به گزارش تبریزمن، معین عباسیان بازیکن مشهدی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص شرایط کلی تیمش در نیم فصل نخست گفت: به هر حال ۱۷ بازی را پشت سر گذاشته ایم و توانستیم تا حدی با ایستادن مقابل تیم های بزرگ ایران مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و … از اعتبارمان دفاع کنیم. امیدوارم بتوانیم با توجه به اردویی که در تهران داشتیم و بازیکنانی که جذب کردیم در نیم فصل دوم نتایج به مراتب بهتری بگیریم.

وی در خصوص گلزنیش مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان گفت: البته گل هایی که زدم برایم شیرین بود اما مهمترین موضوع، موفقیت تیم است و بس. خوشحالم که با وجود نیمکت نشینی در ابتدای فصل شرایطم را با تلاش بیشتر عوض کردم و حالا می توانم فرصت بیشتری برای اثبات توانایی هایم داشته باشم. امیدوارم بتوانم با حفظ شرایط آرمانی و مطلوبم پاسخ خوبی به اعتماد کادرفنی بدهم و همچنان مثمر ثمر باشم.

این بازیکن در مورد اینکه برای دیدار با سایپا آماده هستند یا خیر نظرش را اینگونه بیان کرد: سایپا تیم خیلی خوبی دارد و آقای جلالی به این تیم نظم داده. ما هم تیم خوبی هستیم و تمرینات خوبی انجام دادیم مطمئن باشید برای بردن به زمین می‌رویم تا جایگاهمان در جدول تثبیت کنیم. دیدار با سایپا حکم ۶ امتیاز را برای ما دارد. بعد از آن با تراکتور در تبریز بازی داریم که باید آنها را هم ببریم تا اعتماد به نفسمان برای ۳ بازی‌ای که داخل خانه داریم بالا برود.

عباسیان خطاب به هواداران گفت: خواهشم از تک تک هواداران دوست داشتنی پدیده این است که همچون سه سال گذشته ما را تنها نگذارند و در کنار ما باشند تا بتوانیم از ۱۳ مسابقه باقیمانده خود نیز نتایج مطلوبی بگیریم. همانطور که سال نخست تشکیل پدیده در کنار ما بودند و جشن قهرمانی گرفتیم و همانطور که سال قبل هم در نخستین سال حضور در لیگ برتر توانستیم آنهار ا شاد کنیم حالا هم مطمئن باشند اگر یار دوازدهم ما باشند بی شک نتایج خوبی خواهیم گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :