به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل صبای قم در جمع خبرنگاران با تشکر از مردم آذربایجان بابت حضور در ورزشگاه، اظهار داشت: واقعاً حیف شد که امروز سه امتیاز بازی را کسب نکردیم. در نیمه اول باد علیه تیم ما بود و کیفیت بازی را تحت تأثیر قرار داد ولی در نیمه دوم یک بازی یکطرفه را شاهد بودیم که می‌توانستیم پیروز آن باشیم.

وی افزود: بازیکنان ما بی‌دقتی کردند ولی من در هر صورت از بازی تیمم راضی هستم. ناراحتی‌ام به این خاطر است که پیروزی سهم ما نشد ولی نمی‌توان بیش از این از گسترش فولاد توقع داشت.

سرمربی تیم گسترش فولاد در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر صحنه‌های مشکوک مسابقه گفت: دقیقه ۹۰ اتفاق خاصی در محوطه جریمه ما رخ نداد که صبایی‌ها اعتقاد به پنالتی داشته باشند ولی صحنه مشکوک روی ابراهیمی را باید بازبینی کنیم. امیدوارم که این صحنه پنالتی نباشد، چون اگر خطا باشد تیم ما متضرر شده است.

کمالوند تصریح کرد: من از لحاظ فنی از بازیکنانم رضایت دارم، چون خیلی خوب تا دقیقه ۹۰ حمله کردند و بدشانس بودیم که توپ‌های‌مان وارد دروازه حریف نشد. اگر نیمه اول توپ‌های ما گل می‌شد فشار عصبی از روی بازیکنانم کاهش می‌یافت.

وی با بیان اینکه «شما باید گسترش فولاد را با شش ماه قبل که من به این تیم آمدم مقایسه کنید»، گفت: اگر امتیازات لازم را در هفته‌های قبل کسب کرده بودیم این روزها با استرس کمتری بازی می‌کردیم. نتایج دیگر دیدارهای این هفته که امروز رخ داد به نفع تیم ماست و یک یا دو امتیاز دیگر برای بقا در لیگ برتر نیاز داریم.

سرمربی تیم گسترش فولاد در پاسخ به پرسش خبرنگاری که درباره دیدارهای پیش روی این تیم سؤال می‌پرسید، گفت: در مورد بازی تراکتورسازی نمی‌توانم صحبت کنم ولی در سه بازی آینده نتایجی می‌گیریم که منجر به ماندن گسترش فولاد در لیگ برتر شود. قطعاً قهرمانی تراکتورسازی در دیدار مقابل نفت تهران در پایان فصل مشخص می‌شود و دیدار با گسترش فولاد برای این تیم تعیین‌کننده نخواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :