برانکو ایوانکوویچ گفت: همه چیز را در مورد تراکتور می دانم ولی بازیکنان در زمین کار اصلی را انجام خواهند داد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: جدول نشان می دهد ما و تراکتورسازی بزرگترین تیم های لیگ هستیم. نیاز نیست در مورد تراکتور صحبت کنم چرا که این تیم در سال های گذشته در رده های بالا قرار داشته است.

وی تصریح کرد: مربی تراکتورسازی پر افتخار ترین مربی لیگ می باشد وی سابقه مربی گری تیم ملی و قهرمانی در لیگ را در کارنامه خود داشته و  دانش و تجربه بسیار زیادی دارد.  جا دارد به وی تبریک بگویم چرا که خدمات زیادی برای فوتبال ایران ارائه کرده است. این تیم بازیکنان بسیار بزرگی دارد و دروازه بان آنها نیز یکی از آینده های فوتبال ایران است.

برانکو ادامه داد: افتخار است در چنین بازی شرکت کنیم. مطمئن هستم تماشاگرانی که برای تماشای این بازی خواهند آمد از بازی فردا لذت خواهند برد. در مورد کیفیت زمین نیز دنبال بهانه جویی و توجیه نیستم. به دنبال بهانه در مورد خستگی بازیکنان و مصدومیت آنها نیستم. همانطور که اطلاع دارید وحید امیری در ترکیب ما وجود ندارد. با این حال بی صبرانه منتظر بازی فردا هستیم و دوست داریم بازی جوانمردانه و زیبایی با تراکتور برگزار کنیم.

وی افزود: در مورد نبود بازیکنانم فکر نمی کنم. هر کسی که نیست، بدون آن بازیکن قطعا کارمان پیش خواهد رفت و وقتی تیم را بستیم می دانستیم مصدومیت و محرومیت در پیش خواهد بود. سه مهاجم در ترکیب داریم. هیچ تغییری در اهدافمان نخواهیم داشت و قطعا برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: متأسفانه هواداران زیادی در بازی فردا حضور نخواهند داشت. هر تلاشی که می کنیم به خاطر هوادارانمان است. در بدو ورود در فرودگاه از سوی کانون هواداران تراکتور مورد استقبال قرار گرفتیم و شرایط به نحو احسن پیش می رود. قبل و بعد بازی دوستان بسیار صمیمی خواهیم بود.

وی در خصوص آنالیز و شناختی که از تراکتور دارد توضیح داد: همه چیز را در مورد تراکتور می دانم ولی بازیکنان در زمین کار اصلی را انجام خواهند داد و تمام تلاش خود را کرده اند که در هر بازی پرسپولیس نزدیک به ۶۰ هزار هوادار می آید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :