بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: باشگاه باید حمایت های های خود را از بازیکنان بیشتر کند، در مورد مسئله سربازی در آینده  صحبت های زیادی خواهم داشت اما فعلا ترجیح می دهم سکوت کنم.

به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد وضعیت این تیم در روز های اخیر به خبرنگار تبریزمن گفت: تیم بسیار خوبی داریم و با اضافه شدن بازیکنان خارجی جدید در روزهای آینده مطمئنا ترکیب کامل تری داشته و آماده شروع رقابت های لیگ برتر خواهیم بود.

وی افزود: با این حال لغو اردوی ترکیه کمی ناراحت کننده است و برنامه ها را به هم زد، اکنون نیز به نظر می رسد باشگاه در نظر دارد اردویی را در تهران برگزار کند.

00000743

بختیار رحمانی در ادامه افزود: تراکتورسازی در حال حاضر بازیکنان خوبی دارد اما نباید به دلیل سرباز بودن برخی، دیگر از آن ها حمایت نشود. در بین سرباز ها تعدادی متاهل نیز وجود دارند که نیاز به حمایت و تامین نیاز هایشان دارند. با این حال در فصل پیش روی رقابت ها تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا به آنچه که تیم و هواداران پرشمار آن لایقش هستند، دست پیدا کنیم.

رحمانی در مورد قرارداد خود با باشگاه تراکتورسازی گفت: من به عنوان بازیکن سرباز به ترکیب تیم اضافه شده ام و چیزی به اسم قرارداد با من طی نشده است. در این مورد سخنان زیادی دارم که در آینده راجع به آن ها صحبت هایی را مطرح می کنم. با این حال فعلاً ترجیح می دهم تا سکوت می کنم و تمام تمرکز خود را برای کمک به تیم محوب تراکتورسازی قرار دهم.

00000775

رحمانی ادامه داد: در دوران حضور ما در تراکتورسازی، بحث آبروی ما مطرح است و اگر بازی های خوبی نمایش ندهیم در آینده فوتبالی خود دچار مشکل خواهیم شد. کادر فنی خوبی هم در اختیار باشگاه است اما با این حال انتظار داریم مدیریت، حمایت بیشتری از بازیکنان داشته باشد.

بازیکن تازه وارد سرخپوشان در خاتمه با انتقاد از اینکه گفته می شود بازیکنان سرباز انگیزه لازم برای موفقیت را ندارند، افزود: من و تمام بازیکنان سرباز از انگیزه بالایی برخوردار هستیم چون به فکر آینده فوتبالی خود بوده و در تلاش برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی هستیم.

 

* این توافق می تواند آرام آرام خشت های بی اعتمادی را بردارد

 ———————————————–

* محیط زیست در برابر مشکلات زیست‌محیطی «آجی‌چای‌» واکنش نشان دهد

———————————————–

*توافق با دو ملی‌پوش بلغارستانی / تمدید قرارداد صنوبر و مرندی

———————————————–

*تولید ۲۵۰۰ هزار تن محصول کلزا از مزارع تبریز

———————————————–

*بدون هماهنگی با شرکت گاز، حفاری نکنید

———————————————–

*برگزاری مسابقات شطرنج “جام رمضان” در لاله پارک + تصاویر

———————————————–

*ارزش صادرات محصولات پتروشیمی تبریز به ۲۲ میلیون دلار رسید

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی و اقتصادی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

*مراسم قرعه‌کشی پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر +تصاویر

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :