به گزارش تبریزمن، یونس باهنر مربی سابق تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: بعد جدایی از تراکتورسازی، به همراه خطیبی و دیگر اعضاء کادر فنی به تیم سیاه جامگان مشهد پیوسته ایم. خوشبختانه مسئولین سیاه جامگان با کادر فنی تعامل خوبی دارند و امیدواریم بتوانیم امسال که اولین سال حضور سیاه جامگان در لیگ برتر است، مقام خوبی در شأن این شهر و هوادارانش کسب کنیم.

وی ادامه داد: برای تراکتورسازی در سال جدید آرزوی موفقیت می کنم. آذری زبان هستم و اگر در تبریز هم نباشم بازهم طرفدار دو آتشه این تیم هستم، چرا که شخصا در دوران بازیگری در این تیم زحمات زیادی کشیده ام و می توان گفت یک سال نیز به عنوان مربی در اختیار تیم پر هوادار تراکتورسازی بودم و می توان گفت طرفدار درجه یک هستم.

باهنر اظهار داشت: امیدوارم مسئولین باشگاه نفرات خوبی برای این تیم جذب کنند، ای کاش بازیکنانی چون ادینهو، تیموریان و چند بازیکن دیگر را از دست نمی دادند. البته این نظر کادر فنی تیم است که قرارداد چه بازیکنانی تمدید شود ولی به نظر من بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند می توانستند به درد تراکتورسازی بخورند می توان گفت در دو پست حساس بازیکنان خود را از دست داده اند ولی ای کاش نفرات خوبی جایگزین کنند. اگر ادینهو در این تیم می ماند قطعا در نتایج تیم تأثیر داشت چرا که جایگزین بازیکنی برای ادینهو خیلی سخت است.

وی افزود: شاهد این موضوع هستم که سال گذشته رسول خطیبی سرمربی سابق این تیم، در نیم فصل مسابقات با نوشتن نامه رسمی به مدیرعامل باشگاه، خواست تا قرارداد این بازیکن تأثیر گذار تمدید شود. چون می دیدیم که یکی از بازیکنان اصلی تیم بود و نباید به این راحتی ها آن را از دست داد ولی بنا به دلایلی تمدید نشد و احساس خطر آقای خطیبی نیز به واقعیت پیوست.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی بیان کرد: به هر حال امیدواریم تراکتورسازی همانند سال گذشته نتایج خوبی کسب کند. من هشت سال برای این تیم بازی کرده ام و به عنوان یک بازیکن از دیار آذربایجان به فوتبال ایران شناخته شده ام. در دوران پرسپولیس هر سه روز یکبار از دوستان پیگیر وضعیت تراکتورسازی بودم و در طول دوران حضور در تراکتورسازی چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی، سعی کرده ام کوتاهی نکنم و باتعصب و غیرت برای موفقیت و سربلندی تراکتور تلاش کنم. از این به بعد نیز با توجه به اینکه در این تیم نیستیم تنها می توانم دعا کنم تا نام تراکتورسازی بیش از این بر سر زبان ها باشد.

باهنر در خاتمه گفت: امیدوارم مدیران باشگاه و بخصوص برخی افراد نزدیک به مدیرعامل که در کنار تیم هم مسئولیت دارند با دادن اطلاعات اشتباه به مدیرعامل تازه وارد باعث دور شدن ستاره های فصل قبل از تیم نشوند، تراکتور با بازیکنان خوبش در کنار هواداران پروشورش میتواند آبروداری کند.اینکه بعضی آقایان بخواهند بخاطر برخی مسائل خاص بازیکنان محبوب و تاثیرگذار را از تیم دور کنند کار جالبی نیست.مدیر عامل هم نباید تحت تاثیر مشاوره های غلط آقایی باشد که هم هواداران و هم بازیکنان در فصل گذشته همیشه با وی مشکل داشتند.بالاخره این تیم امسال دیگر باید جام قهرمانی را بگیرد تا بتواند جواب محبت های هوادارانش را بدهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :