بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: متأسفانه چون در طول لیگ با مشکل کمبود بازیکن مواجه بودیم، در پایان فصل به مشکل اساسی برخوردیم و شانس قهرمانی را از دست دادیم.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم درباره سطح برگزاری هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: لیگ امسال یکی از بهترین لیگ‌ها در چند سال اخیر بود و در مقایسه با دوره‌های گذشته حاشیه کمتری داشت و می‌توان گفت تا حد زیادی توانست فوتسال دوستان را جذب خود کند.

فرهاد فخیم

بازیکن تیم فوتسال دبیری با اشاره به افت این تیم در هفته‌های پایانی و از دست دادن شانس قهرمانی تأکید کرد: ما لیگ را خوب شروع کردیم و در ادامه کمی نتایجمان افت کرد ولی مجدداً توانستیم شرایط را بهتر کنیم و وارد روند برد شویم، اما متأسفانه چون در طول مسابقات هم با مشکل کمبود بازیکن مواجه بودیم، در پایان فصل به مشکل اساسی برخوردیم و شانس قهرمانی را از دست دادیم.

فرهاد فخیم دبیری

وی افزود: بااین‌حال فکر می‌کنم با در نظر گرفتن عملکرد بازیکنان و کادر فنی، قطعاً مدیریت باشگاه و خانواده دبیری هم از نتایج راضی باشند.

فرهاد فخیم

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده نیز در تیم دبیری خواهد ماند یا خیر، گفت: هنوز مسئولان باشگاه صحبتی انجام نداده‌اند چون مشخص نیست شرایط و هدف‌گذاری تیم برای فصل جدید چگونه خواهد بود اما اولویت من برای فصل آینده تیم‌های تبریزی، چه مس سونگون و چه دبیری، است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :