دکتر نجفی، حمایت، هدایت و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز را امتیاز مهم  شهرداری تبریز در تداوم برنامه‌های توسعه‌محور عنوان کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در جمع شهرداران مناطق با بیان این مطلب اظهار داشت: مطرح‌شدن برخی موضوعات ناگوار در شورا، نمی‌تواند تعهد، توانمندی و نقش ارزنده این مجموعه را در دستاوردهای عمرانی و اجتماعی شهر، زیر سوال ببرد.

وی متذکر شد: همچنان که بارها تاکید کرده‌ایم، هویت خود را از شورا می‌دانیم و معتقدیم دستاوردهای ملی و بین‌المللی شهر، مرهون نقش ارزنده تخصص و تعهد عزیزان شورا است.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: شورا را مجموعه‌ای متعهد، دلسوز و کارآمد می‌شناسیم و مصمم هستیم که برنامه‌های تحول‌آفرین شهر را با حمایت، هدایت و نظارت این مجموعه، تداوم ببخشیم.

وی با تاکید بر این‌که جایگاه بی‌همتای شورا، صرف‌نظر از نام‌ها و عناوین افراد، قابل تامل است، اظهار داشت:  خوشبختانه پیش‌بینی‌ها و بسترهای قانونی کشور، اتفاقات مختلفی را که ممکن است در هر مجموعه مختلف خدمت‌رسانی روی دهد، بررسی و حکم نهایی را صادر می‌کند؛ آن‌چه مسلم است، این است که هیچ چیز نمی تواند ذره‌ای از منزلت شورا و تفکر شورایی در راس مدیریت شهری بکاهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :