استاندار آذربایجان شرقی در نشست صمیمی خود با اصحاب رسانه، اعتدال و امید را دو مؤلفه اصلی دولت دکتر روحانی قلمداد کرد و گفت:اما متاسفانه گاهی مواقع بدسلیقگی شده و چنین استنباط می گردد که این رویه مخالف جریان های راست، چپ، اصولگرا و اصلاح طلب است به طوری که در آخرین نشست مشترک دولت با استانداران اعلام گردید که “اعتدال” فقط در برابر اسلامی است که در دنیای امروز، خشونت و افراطی گری را تبلیغ می کند و لذا چنانچه مشاهده می کنیم نمونه ای از این دست در قالب گروه های تکفیری به قتل و تجاوز و غارت مردم بی گناه پرداخته و اسلام را زیر سوال می برند که اعتدال، این مشی افراطی را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده با اشاره به اینکه مردم آگاه کشورمان در انتخابات اخیر ریاست جمهوری رویه اعتدال را برگزیدند افزود:این امر نشان داد که مردم با انتخاب گفتمان اعتدال، مخالفت خود را از هر گونه تندروی اعلام داشتند و لذا ما نیز حامی منش اعتدال در کنار عقلانیت و اخلاق هستیم که البته جزو وظایف ذاتی هر مقام مسوول در دولت یازدهم می باشد.

nejati (13 of 23)
وی با ذکر این نکته که حکومت اسلامی بر پایه اخلاق شکل گرفته است یادآور شد:دولت یازدهم، نقد سازنده را حق مردم می داند زیرا مسوولان در این حالت می توانند به خدمت رسانی بهینه بپردازند و خوشبختانه حفظ آرامش سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در سطح استان آذربایجان شرقی و نیز بهبود اختلاف نظرها و چند قطبی بودن جامعه از جمله اهداف دولت تدبیر و امید می باشد.

جبارزاده افزود:مخالفان نظام درصدد مأیوس کردن انسان ها و هموطنان مان هستند و لذا باید بذر امید در دل ها روییده و با وحدت رویه به حل و فصل مشکلات کشور پرداخت.

nejati (11 of 23)
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به یک حدیث از پیامبر اکرم (ص) که در آن اهانت به مسلمان، اعلام جنگ با پروردگار عنوان شده است اضافه کرد:اگر کسی از یک تریبون رسمی به شخص خدمتگزار کشور توهین کند قطعا مورد خدشه دار شدن جایگاه مسلمان مومن در جامعه می گردد که امیدواریم اینگونه نباشد.

جبارزاده در خاتمه خطاب به خبرنگاران تاکید کرد:به مدیران دستگاه های اجرایی اعلام کرده ام که هیچ یک از مسوولان استانی حق شکایت از مطبوعات و رسانه ها را ندارد زیرا رسانه ها چشم بینای جامعه هستند.

√ شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :