رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی گفت: فردی که اقدام به انتشار مطالب کذب بر علیه یکی از شهروندان کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 به گزارش تبریزمن، سرهنگ “محسن محمودی” اظهار کرد:  در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که فرد یا افرادی ناشناس در یکی از شبکه‌های اجتماعی با درج محتویات تهدید آمیز موجب آبروریزی، آزار و اذیت وی شده بودند که پیگیری پرونده در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

 این مقام انتظامی افزود: با اقدامات تخصصی پلیسی، محل نشر اکاذیب شناسایی و فرد بارگذار مطالب در شبکه اجتماعی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا منتقل شد .

 وی بیان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه هر چند منکر ارتکاب بزه بود ولی با توجه به ادلّه و مدارک موجود در پرونده راهی جز اقرار نیافت و بیان کرد با توجه به اینکه شاکی خود اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز بر علیه یکی از افراد در این شیکه اجتماعی می‌کرد و با چند بار تذکر دادن از اقدام خود منصرف نشد به منظور انتقام گیری، اقدام به انتشار مطالب بر علیه وی کرده است .

 رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: به کاربران توصیه می‌شود نحوه استفاده صحیح از اینترنت را یاد گرفته و در استفاده از آن ضمن احترام به مرزهای قانونی و عرفی موجبات مزاحمت و هتک حیثیت سایر افراد جامعه را رقم نزنند.

 وی گفت: پلیس فتا در تمام شبانه روز آماده همکاری‌های مردمی بوده و با  آدرس سایت CyberPolice.ir (پلیس فتا، همراه امین شما در فضای مجازی) آماده خدمت رسانی به کلیه کاربران حوزه فضای مجازی می‌باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :