فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری ۸۴ معتاد پرخطر و توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ “سهراب رحیم زاده” در تشریح این خبر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر و معتادان تابلو و خطرناک، در سطح شهرستان اجرا شد.

وی اظهار کرد: ماموران با اجرای این طرح تعداد ۷۲ نفرمعتاد پرخطر و تابلو و ۱۲نفر خرده‌ فروش مواد مخدر را دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر کشف کردند.

رحیم زاده در ادامه گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده و معتادان تابلو و خطرناک جهت بازپروری تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در پایان با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک بویژه در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق داخل خودروبا ۲۵فقره سرقت در تبریز خبر داد.

سرهنگ “صابر عباس زاده ” در تشریح  این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده سرقت  داخل خودرو از  کلانتری ۱۲ تبریز، شناسائی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران  پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در تحقیقات اولیه یک نفر سارق را شناسایی و وی را دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان در ادامه با اشاره به اینکه متهم به ۲۵ فقره سرقت داخل و لوازم خودرو اعتراف  کرد و مقادیر زیادی از وسایل مسروقه  کشف  و تحویل مالباخته‌گان شد، گفت: متهم  با تشکیل  پرونده تحویل مقام قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف ۱۵ کیلوگرم تریاک خبر داد.

سرهنگ “رمضان الهوردیان” در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر نگهداری، تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی در یکی از محله‌های شهرستان بناب، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی و دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی و اطمینان از نگهداری مواد مخدر توسط این فرد و با هماهنگی مقام قضائی متهم را در منزل خود دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم ۱۵کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، گفت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان گفت: فردی که با مخفی کردن خودروی شخصی خود و اعلام سرقت آن قصد داشت ازشرکت بیمه کلاهبرداری نماید،با هوشیاری ماموران دستگیر شد.

سرهنگ “سهراب شفقی” در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت خودروی سواری زانتیا، تحقیقات در خصوص کشف خودرو و شناسایی سارق یا سارقان از طریق پلیس آگاهی شهرستان انجام گرفت .

این مقام انتظامی افزود: با انجام شیوه‌های خاص پلیسی، اطلاع حاصل شد، فردی یک دستگاه خودروی زانتیا را در سالن یکی از مرغداری‌های متروکه اطراف شهرستان مخفی کرده و با اعلام سرقت آن قصد دارد با اخذ خسارت از شرکت بیمه کلاهبرداری نمایند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی به محل  اعلامی اعزام و مشاهده کردند یک‌ دستگاه خودروی سواری زانتیا با چادر پوشانده شده که با  رویت خودرو و بررسی و شناسایی مشخصات، معلوم شد خودروی مکشوفه همان خودرویی است که توسط مالکش اعلام سرقت شده بود.

شفقی گفت: پس از انتقال خودرو به  یگان انتظامی، متهم نیز دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بستان آباد از دستگیری باند سارقان و کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “سیاوش علیفام” در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منزل،  موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

این مقام انتظامی افزود: ماموران در تحقیقات اولیه یک نفر سارق سابقه‌دار را شناسایی و وی را دستگیر و در بازرسی بدنی چهار عدد گوشی موبایل  که در بررسی‌ها مشخص شد سرقتی هستند، از وی کشف کردند.

علیفام گفت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به سرقت مبالغی وجه نقد، مقداری طلاجات و لوازم منزل اعتراف و دو نفر مالخر را نیز لو داد.

فرمانده انتظامی بستان آباد تصریح کرد: با تلاش ماموران دو نفر مالخر نیز شناسایی و در یک عملیات منسجم دستگیر و در بازرسی از منزل آن‌ها تمامی اقلام مسروقه کشف که پس از آن متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :