معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از مطبوعات، خبرگزاری ها و تارنماهای خبری دارای مجوز رسمی دعوت کرد تا با مراجعه به نشانی اینترنتی http://pressexpo.ir نسبت به ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات کشور در تهران تا ششم شهریور اقدام کنند .

به گزارش تبریزمن، ‘محمدحسن چمیده فر’ روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه های متقاضی حضور در بخش های اصلی نمایشگاه، باید پیش از ثبت درخواست ثبت نام، اطلاعات خود را در سامانه جامع رسانه های کشور (http://www.e-rasaneh.ir) ثبت کرده باشند و از نام کاربری آن سامانه در مراحل ثبت استفاده کنند .

وی افزود: فقط مؤسسات مطبوعاتی و رسانه هایی شامل مؤسسات مطبوعاتی، روزنامه ها، هفته نامه ها، دو هفته نامه ها، ماهنامه ها، دو ماهنامه ها، فصلنامه ها، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و اطلاع رسانی، تشکل های عضو شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعاتی و شورای هماهنگی تشکل های روزنامه نگاری، صنایع خدمات مرتبط با حوزه رسانه و اطلاع رسانی ( چاپ، کاغذ، توزیع،تبلیغات و بازرگانی، آموزش های تخصصی، نرم افزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی دستگاه ها و سازمان های دولتی می توانند در این نمایشگاه ثبت نام کنند.

چمیده فر با اشاره به آمار نشریات و خبرگزاری های استان گفت: در سطح استان اقدامات بسیار موثری در اعطای مجوز نشریات و پایگاه خبری صورت گرفته و با استقبال اهالی رسانه و مطبوعات در زمان حاضر ۲۹۷ نشریه و پایگاه خبری با مجوز هیئت نظارت بر مطبوعات در سطح استان فعال است .

چمیده فر افزود: از این تعداد ۷۸ مورد پایگاه خبری و بقیه در قالب نشریات روزانه، هفته نامه، ماهنامه و فصلنامه منتشر می شوند که این موضوع نشان از قابلیت ها و توانمندی های رسانه ای این استان دارد.

وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت غنی و پیشینه فرهنگی استان انتظار می رود اصحاب رسانه به طور گسترده در این نمایشگاه حضور یابند.

چمیده فر اظهار کرد: این ثبت نام به عنوان پیش ثبت نام بوده و ثبت نام قطعی در نیمه دوم شهریورماه خواهد بود که متعاقبا زمان انتخاب محل غرفه و جانمایی به صورت آنلاین اعلام خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :