سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران، اسماعیل حسین‌پور از آذربایجان‌شرقی را به همراه۲۰  ملی پوش دیگر، به سومین اردوی آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو دعوت کرد.

به گزارش تبریزمن، سومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از سوم خرداد ماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی آغاز شده و تا دوازدهم همین ماه ادامه دارد.

 

پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۷ تا ۲۸ شهریور ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل برگزار می‌شود.


کاروان پارالمپیک ایران تاکنون ۸۸ سهمیه برای حضور در بازی های پارالمپیک کسب کرده است.

 

با توجه به پایان مسابقات باشگاهی در کشورهای مختلف اروپایی، لژیونرهای بسکتبال با ویلچر ایران نیز برای نخستین بار در اردوی پارالمپیکی تیم ملی شرکت می کنند و بر همین اساس ترکیب اردونشینان در این مرحله از تمرینات نسبت به دو اردوی گذشته کامل تر خواهد بود.

 

ایمان بک‌‌زاده، عادل طرفی، مجید طاهری، وحید غلام آزاد، مرتضی ابراهیمی، ابراهیم احمدی، مرتضی غریبلو، علیرضا احمدی، احمد یوسفی، مهدی قربانی، سامان بلاغی، میلاد خردمند، حسن عبدی، محمد صحی، امید هادی ‌اظهر، محمد محمدنژاد، حکیم منصوری، محمد حسن سیاری، مرتضی عابدی، محسن طلوعی، اسماعیل حسین پور نفرات دعوت شده به سومین مرحله اردوی آماده سازی بسکتبال با ویلچر هستند.

 

این بازیکنان از استان های تهران، فارس، لرستان، ‌خوزستان، ‌زنجان، قم، خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی، ‌مرکزی و اردبیل هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :