معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه عزم استانداری برای توسعه و اشتغال جدی است، گفت: اولویت اصلی و اول دستگاه‌های اجرایی به ویژه در نهادهایی مانند شهرداری باید بر حذف واسطه‌گری و دلالی استوار باشد.

خبرگزاری فارس: دلال بازی در اجرای پروژه‌های عمرانی نارضایتی مردم را افزایش داده است

به گزارش تبریزمن، محمدصادق پورمهدی پیش از ظهر امروز در جلسه تعیین تکلیف اراضی بلاتکلیف شهرداری منطقه ۶ تبریز با اشاره به اینکه عزم استانداری برای توسعه و اشتغال جدی است، اظهار داشت: اولویت اصلی و اول دستگاه‌های اجرایی به ویژه در نهادهایی مانند شهرداری باید بر حذف واسطه‌گری و دلالی استوار باشد.

وی افزود: واسطه‌گری و دلال بازی در اجرای پروژه‌های مختلف باعث افزایش هزینه و نیز نارضایتی مردم شده است.

پورمهدی مدیران استان را به شفاف‌سازی فراخواند و افزود: برای کسب و حفظ منافع عمومی، باید در تمام امور شفاف سازی داشته باشیم چرا که در این صورت مردم نیز با ما همراه خواهند بود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه حوزه شهرداری منطقه ۶ جزو مناطق محروم تبریز است، گفت:  هرچقدر برای مردم این منطقه کار شود باز هم کم است و ما از آقای روشنی و همکاران ایشان برای زحمات و خدمات صورت گرفته قدردانی می‌کنیم.

 فرهاد روشنی در جلسه با معاون عمرانی استاندار و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی، افزود: غرب تبریز تنها با تعریف پروژه‌های سرمایه‌گذاری به توسعه خواهد رسید و شهرداری منطقه ۶ تمام تلاش خود را در این زمینه به کار بسته است.

وی با اشاره به اراضی رها شده و بلاتکلیف در محدوده غرب تبریز افزود: با توجه به عنایت و همکاری مناسب معاون عمرانی استاندار، شهردار و اعضای شورای کلانشهر تبریز، کاربری‌ها و پروژه‌های تعریف شده برای این حوزه، موجب درآمدزایی و توسعه غرب تبریز خواهد شد.

حبیب شیری آذر، عضو شورای شهر تبریز نیز در این زمینه ضمن تقدیر از خدمات قابل توجه و توسعه محور مدیریت و پرسنل شهرداری منطقه ۶ بر لزوم تعریف درآمدهای پایدار در این منطقه تاکید کرد.

وی با اشاره به ظرفیت اقتصادی و فرهنگی بالای این منطقه از آمادگی کامل شورای شهر تبریز برای بررسی هرچه سریع‌تر و با اولویت طرح‌های پیشنهادی منطقه ۶ و نهایت همکاری برای اجرای آنها خبر داد.

در ادامه جلسه سردار محمدعلی نصرتی، مدیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ در تبریز، از زحمات و خدمات شهرداری منطقه ۶ در راه‌اندازی این مجموعه قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه با همکاری شهرداری منطقه ۶ قرار است بحث توانمندسازی معتادان پاک شده و خانواده‌های ایشان اجرایی شود، از برگزاری نمایشگاه دائمی صنایع دستی در داخل این مجموعه خبر داد.

به نقل از خبرگزاری فارس، ، نصرتی با اشاره به اینکه کلانشهر تبریز به شهر بدون گدا معروف است اظهار داشت: با زحمات صورت گرفته ان‌شاءالله این شهر عنوان شهر بدون معتادان متجاهر را نیز با خود به یدک خواهد کشید.

در این جلسه موضوع تعیین تکلیف ۱۵ مورد از اراضی بلاتکلیف و نیز تعریف کاربری‌های جدید در سطح حوزه مطرح شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :