عضو شورای اسلامی شهر مرند از دلایل انحلال شورای اسلامی این شهر سخن گفت.

به گزارش تبریزمن،به دنبال تعلیق فعالیت چند تن از اعضاء شورای اسلامی شهر مرند و با اشراف کامل بر شرایط موجود به همراه دیگر اعضای علی‌البدل وبه منظور حفظ امانت واحترام به اعتماد مردم این شهر، علی‌رغم میل باطنی از این مسؤولیت شانه خالی نکرده و با قبول شرایط پیش آمده ضمن ورود به ترکیب جدید شورای شهر، سعی در حل مشکلات موجود و راه حل برون‌رفت از بحران پیش آمده داشتم.

وی گفت: متأسفانه فضای خدمت‌رسانی ‌مهیا نشده‌ به طوری که در طول این ۴۰ روز طاقت‌فرسا یک جلسه رسمی هم تشکیل نشده و حتی یک لایجه هم مورد تصویب قرار نگرفت.

عضو شورای اسلامی شهر مرند تاکید کرد: با ادامه روند غلط شورای گذشته و تبعات آن در ترکیب جدید، نهاد مقدس شورا به میدان منفعت‌جویی، سودخواهی و ریاست‌طلبی برخی دوستان تبدیل شده بود که در نهایت بعد از ۴۰ روز توفیقی در حل مشکلات شهرمان حاصل نشد.

وی تصریح کرد: به دنبال ‌استعفای غیر قانونی (طبق ماده ۱۴ آیین نامه داخلی شوراها) وعدم حضور یکی از اعضاء در جلسات، سلب عضویت ایشان از سوی استانداری صادر شد.

وی اضافه کرد: با این شرایط شورای اسلامی شهر مرند با ۷ نفر عضو باقی مانده از اکثریت لازم برخوردار نبوده و انحلال این شورا از سوی استانداری ابلاغ گردید.

استادی خاطر نشان ساخت: امیدواریم با تدابیر مسؤولان محترم شهر مرند و استان و با راه حل جدید، شاهد رفع مشکلات موجود در این شهر مرند بوده و بحران پیش آمده مدیریت شده و گامی برای عمران وآبادانی شهرمان برداشته شود.

شایان ذکر است سال گذشته شهردار مرند و تعدادی از کارکنان شهرداری به همراه هفت نفر از اعضای شورای اسلامی شهر به اتهام تخلف مالی و حیف و میل بیت‌المال بازداشت و روانه زندان شده بودند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :