به گزارش تبریزمن، در پی غیبت فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پیش از بازی با سایپا،  مباحثی در رسانه ها مطرح گردیده که ممکن است موجب تحریف اذهان عمومی شود.

روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز جهت شفاف سازی موضوع، مواردی را یادآور می شود.

 موضوع عدم حضور سرمربی تیم در نشست های خبری از دیدگاه باشگاه گسترش فولاد تبریز همواره امری غیر حرفه ای قلمداد شده و آن را بی احترامی به زحمت کشان اصحاب رسانه می داند و از این رو همیشه تلاش مسئولان باشگاه بر آن بوده که نشست های خبری قبل و بعد بازی در بهترین شرایط ممکن برگزار گردد. این موضوع بارها از جانب خبرنگاران و عکاسان دیدارهای خانگی گسترش فولاد در سال های گذشته مورد اذعان قرار گرفته و علاوه بر این، روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز درخصوص زمان و مکان نشست ها نیز همواره نهایت همکاری را با مسئولان هیأت فوتبال و تیم های میهمان درخصوص هماهنگی اجرای این امر با زمان ورود به تبریز و انجام تمرین داشته است.

امّا در رابطه با بحث نشست های خبری دیدار های خارج از خانه و بخصوص تهران، باشگاه گسترش فولاد در تمامی دیدارها برای حضور در نشست های خبری قبل و بعد بازی، نهایت تلاش ممکن را به کار گرفته است.

موضوع زمان نشست های خبری در تهران، از مدتها پیش، بصورت کتبی و شفاهی مورد اعتراض باشگاه گسترش فولاد تبریز بوده است. انتخاب وقت ظهر، یک روز مانده به زمان بازی، برای برگزاری نشست خبری،  نشانگر اوج بدسلیقگی مسئولین امر است.

زیرا هیچ سرمربی ای، حاضر به از دست دادن آخرین و مهم ترین تمرین تیم خود قبل بازی نیست و برنامه ریزی اصلی تاکتیکی را در این تمرین انجام می دهد. از این رو، اصرار و تاکید مسئولان سازمان لیگ مبنی بر برگزاری نشست خبری در زمان ظهر، در دیدارهای تیم های شهرستانی در تهران، امری غیر قابل توجیه به شمار می رود.

باور باشگاه گسترش فولاد تبریز بر آن است، همانگونه که در دیدارهای خانگی تیمهای شهرستانی، زمان کنفرانس خبری با هماهنگی مدیران رسانه ای دو تیم و مسئولین هیأت فوتبال، با در نظر گرفتن  نظر مربیان و زمان تمرین دو تیم، تعیین می شود، در دیدار های تهران نیز، زمان نشست خبری با لحاظ کردن شرایط تیم ها تعیین و برگزار شود.

روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز بار دیگر، پوزش و عذرخواهی از اصحاب رسانه را وظیفه خود می داند و امیدوار است که مسئولان سازمان لیگ با درک بهتر موضوع و اقدامات لازم در راستای تسهیل ارتباط مناسب اصحاب رسانه با تیم های لیگ برتر را انجام دهد تا شاهد شرایط متفاوت و بهتری را در آینده باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :