به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی در سال های اخیر بازیکنان زیادی را تبدیل به ستاره کرده است اما به دلیل اتمام مدت قرارداد با باشگاه به دلیل قرارداد های یک ساله، بازیکن به راحتی راهی تیم دیگری شده و هیچ پرداختی هم به باشگاه صورت نگرفته است.

آخرین نمونه این سهل انگاری و فراموش کاری در باشگاه تراکتورسازی را در انتقال بازیکنانی چون ادینهو،دوسانتوس و تیموریان با مبالغ نجومی به تیم های عربی بود که اگر تراکتور با این بازیکنان یک سال دیگر قرارداد داشت، مبلغ بالایی نیز برای دادن رضایت نامه نصیبش می شد.

تراکتور پرسپولیس

در حال حاضر تیم های بازیکنان ساز دنیا با جذب بازیکنان جوان و تبدیل کردن آن ها به ستاره، با چند برابر قیمت خرید اقدام به فروش آن ها کرده و امکانات و آینده باشگاه خود را تضمین می کنند.

باشگاه تراکتورسازی نیز با توجه به وجود سرمایه ای عظیم به نام هوادار، تمام بازیکنان خود را مجبور به درخشیدن می کند و هر ۱۱ نفر حاضر در ترکیب تیم با تمام انگیزه بازی می کنند. حال در این شرایط که بازیکنانی چون یان رمزی، کاردوسو و یونس به تراکتورسازی پیوسته اند و مطئنا خواهند درخشید، چرا قراردادی دو یا چند ساله با این بازیکنان بسته نشد؟

قرارداد های چند ساله باعث می شود که ترکیب و چارچوب تیم برای فصول آینده حفظ شود و سرمربی تیم مجبور نشود تا کاپیتانی تیم خود را به بازیکنی بسپارد که اولین بازی اش را برای تراکتورسازی انجام می دهد. از طرف دیگر نیز بحث های درآمد مالی وجود دارند که هر دو این مسائل مورد بی توجهی قرار گرفته اند.


سوالات خود از مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی را بنویسید؛ جواب بگیرید

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :