به گزارش تبریزمن، دقایقی قبل خبری با عنوان جدایی دستیار تونی اولیویرا از کادر فنی قلعه نویی در برخی از سایت ها منتشر و نوشته شده بود:

 قادر رحیم زاده مربی تیم فوتبال تراکتورسازی از تیم جدا شد .وی چند روزی است که در تمرینات سرخ پوشان شرکت نمی کند البته گفته شده که وی  بدلیل شرکت در امتحانات دانشگاهی در تمرین سرخ پوشان حضور ندارد.

به نظر می رسد باشگاه تراکتورسازی با وی قطع رابطه کرده است، رحیم زاده از زمان تونی سمت مربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی را به عهده داشت . همچنین بر این اساس علیرضا پژمان تنها بازمانده زمان مربیگری تونی است که در تراکتور باقی مانده است .

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص تأیید یا تکذیب این خبر به تبریزمن، گفت: آقای رحیم زاده با توجه به کلاس ها و امتحانات دکتری که دارد قادر به حضور در تمرینات نبود.

 وی در خصوص قطع همکاری باشگاه با وی اظهار داشت: صحبت هایی بین دو طرف انجام شده و توافق هایی نیز صورت گرفته است. همانطور که گفتم فعلا با توجه به کلاس هایی که شرکت می کنند در تمرینات و کنار تیم حضور ندارند.

سرپرست تراکتورسازان در خصوص انتخاب جایگزین رحیم زاده بیان کرد: هنوز تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است ولی فعلا کادر فنی و مسئولین باشگاه جایگزینی در نظر نگرفته اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :