به گزارش تبریزمن، فردین عابدینی بازیکن بومی تیم تراکتورسازی که مدتی بود به دلیل مصدومیت در بازی ها حضور نداشت، در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: خوشبختانه دوران مصدومیتم به پایان رسیده است و با آمادگی صد در صد آماده بازی برای تیم محبوبم هستم.

وی ادامه داد: در این تعطیلات چند روزه سعی خواهم کرد صبح و بعد از ظهر تمرین کنم تا بتوانم غیبت این مدت را جبران کنم و با دیگر بازیکنان به هماهنگی لازم برسم و اگر کادر فنی صلاح بداند می توانم در این بازی با تمام قدرت بازی کنم.

عابدینی در خصوص صعود سرخ پوشان به مرحله بعد جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر دو بازی است که در کنار تیم هستم و روی نیمکت نیز می نشینم. در این بازی نیز با تیم به تهران رفته بودم، در مقابل سایپا میهمان بودیم ولی به قدری هوادار آمده بود که انگار میزبان ما بودیم. بازیکنان باتمام وجود بازی کردند و توانستیم با کسب پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم.

وی افزود: بازی های جام حذفی بسیار حساس می باشد چرا که راهی برای جبران نداریم و با باخت در مسابقه از جام حذف می شویم. نمی دانم مشکل ما کجاست، بازیکنان و کادر فنی در بازی های لیگ از جان مایه می گذارند و عملکرد بسیار خوبی دارند، ولی نتیجه مورد نیاز را کسب نمی کنیم. انشالله در این چند روز تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و بتوانیم در ادامه مسابقات نتایج بهتری کسب کنیم.

مدافع آینده دار تراکتورسازی در پایان بیان کرد: از تمامی هواداران تشکر می کنم که در سرما گرما در هر کجای ایران که تراکتور بازی دارد حضور داشته و حمایت می کنند. دل هوادارانمان به دلیل اتفاقات بازی نفت شکسته است ولی از آنها می خواهم همانند سال های گذشته با حضور پر تعداد خود از تیم تراکتور حمایت کنند و نشان دهند که همچنان پرشور ترین هوادار ایران هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :