به گزارش تبریزمن، با داغ شدن بازار نقل و انتقالات، وضعیت نهایی تعداد زیادی از بازیکنان قطعی می شود. در این میان همچنان وضعیت مهدی کیانی و آندرانیک تیموریان قطعی نشده است.

در چند روز اخیر صحبت های زیادی در خصوص حضور تیموریان در لیگ قطر به گوش می رسد و این موضوع که این بازیکن باتجربه به بیشترین پیشنهاد خود جواب مثبت خواهد داد نیز از دیگر صحبت هایی است که زده می شود. بعد از تیموریان، مهدی کیانی دیگر هافبک باتجربه و متعصب تراکتورسازان نیز هنوز وضعیت نهایی وی مشخص نشده است و امروز نیز در خبر ها گفته می شود که احتمال حضور کیانی در تراکتورسازی وجود دارد.

مسئولین باشگاه تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات توانسته اند در چند پست، بازیکنان بسیار خوبی جذب کنند. ولی همچنان پست هافبک این تیم در صورت جدایی تیموریان و کیانی با مشکل روبرو است. البته گفته می شود مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا تیموریان و البته ادینهو را در تیم نگاه دارند.

از طرفی اخبار غیر رسمی در خصوص حضور قاسم دهنوی بازیکن سابق این تیم در تراکتورسازی به گوش می رسد. دهنوی در زمان مدیریت جعفری به تراکتورسازی آمد و یکسال خوب را در کنار تونی اولیویرا سپری کرد. این بازیکن بعد از جدایی از تراکتورسازی به تیم پرسپولیس و سپس به ذوب آهن پیوست.

دهنوی باتجربه توانست در ذوب آهن یکسال خوب را سپری کند و به گفته کارشناسان فوتبال و کادر فنی ذوب آهن، این بازیکن توانست با حضور در خط هافبک این تیم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. وی به همراه دیگر بازیکنان این تیم توانست به فینال جام حذفی رفته و با پیروزی در این مسابقه نیز قهرمان این جام شود.

از نزدیکان قاسم دهنوی خبر می رسد که این بازیکن علاقه بازگشت به تبریز را دارد و در جمع دوستانه ای در خصوص حضور در تراکتورسازی نیز صحبت کرده است. حال باید منتظر ماند و دید در صورت عدم حضور تیموریان و کیانی در تراکتورسازی، مسئولان باشگاه با این بازیکن که در پست های هافبک دفاعی و وسط بازی می کند مذاکره های رسمی خواهند داشت یا نه.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :