ارتش لاله های نارنجی فوتسال آذربایجان برای هر چه نزدیک تر شدن به صدر جدول رقابت های لیگ برتر، کار نسبتا آسانی پیش رو خواهند داشت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم فوتسال مس سونگون و کاشی نیلو از سری رقابت های هفته دهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه ۲۷ شهریور به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان علی افضل در تیم مس سونگون هم اکنون با ۱۹ امتیاز از ۹ بازی گذشته خود در رده دوم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر جای گرفته اند و برای هر چه نزدیک تر شدن به تاسیسات در صدر جدول، باید این هفته مقابل حریف اصفهانی به برتری رسیده و سه امتیاز کامل را به چنگ آورند.

در طرف مقابل وضعیت کاشی نیلو کاملا متفاوت با مسی ها خواهد بود. این تیم تازه لیگ برتری شده در حال حاضر با کسب تنها ۴ امتیاز از ۸ بازی قبلی خود در رقابت ها، با تفاضل گل منفی ۱۰ قعر نشین مطلق جدول رده بندی می باشد و مطمئنا روز جمعه کار بسیار سختی برای رویارویی با مدعی عنوان قهرمانی در تبریز خواهد داشت.

لاله های نارنجی هفته گذشته موفق شدند در دیداری که میزبان آن بودند، با نتیجه عالی ۷ بر ۲، تیم قدرتمند فردوسی مشهد را از پیش رو برداشته و فاصله امتیازی شان با یکی از اصلی ترین تعیقیب کننده های خود را افزایش دهد. در این میان تنها تیم گیتی پسند با ۱۷ امتیاز باقی مانده است که این هفته دیداری فوق العاده حساس با صدرنشین رقابت ها، تاسیسات دریایی خواهد داشت.

مطمئنا باخت شاگردان وحید شمسایی برای مسی ها خوشایند تر خواهد بود اما با این حال شکست گیتی پسند نیز می توان حاشیه امنیت خوبی برای پدیده فوتسال ایران ایجاد کند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که شاگردان علی افضل در دومین دیدار پیاپی خانگی خود موفق به کسب یک پیروزی پرگل دیگر می شوند یا اینکه در برابر قعرنشین جدول رده بندی با مشکل مواجه خواهند شد؟

w10_futsal_messongon-kashinilo_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :