ماشین سازان که از از چهارده بازی گذشته‌ی خود فقط شش امتیاز به دست آورده اند در تلاش اند نوار باخت های خود را قطع کنند و با برد مقابل سایپا به روزهای خوب خود بازگردند.

تبریزمن، سرویس ورزشی : دو تیم ماشین سازی تبریز و سایپای البرز که قرار بود روز سوم دی در چارچوب هفته‌ی پانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور به مصاف یکدیگر بروند، به دلیل بارش شدید برف در تبریز، این دیدار به ۱۹ دی موکول شد.

photo_2017-01-08_09-22-36
ماشین سازی که با خریدهای گران قیمت خود در ابتدای فصل تیمی در حد سهمیه‌ی آسیا را روانه‌ی لیگ برتر کرده بود، با افتی شدید مواجه شد و از چهارده بازی گذشته‌ی خود فقط یک برد و سه تساوی را بدست آورده و با شش امتیاز به قعر جدول رده بندی لیگ برتر تکیه زده و امیدوار است با برد مقابل سایپا به سناریوی شکست های پی در پی پایان دهد.

ماشین سازان که فرهاد کاظمی را به جای رسول خطیبی روی نیمکت خود میبینند، با از دست سامان نریمان جهان و احتمالا آندرانیک تیموریان و جذب فردین عابدینی، عملکرد نه چندان مطلوبی در فصل نقل و انتقالات نیم فصل داشته اند، به دنبال دومین برد فصل خود است.

در آنسوی میدان، حسین فرکی و شاگردانش در سایپا وضعیتی مشابه سبزقبایان تبریزی دارند.  خودروسازان نیز با دو برد، شش تساوی و شش شکست در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند که نشان از حساسیت بیش از اندازه‌ی این بازی برای فرار از منطقه‌ی سقوط دارد.

ماشین سازان تمام القاب بد لیگ را به نام خود کرده است

شاگردان فرهاد کاظمی با هشت گل زده و ۲۳ گل خورده، به ترتیب عنوان بدترین خط دفاعی و هجومی لیگ را در اختیار دارند و سایپا با ۹ گل زده پس از ماشین ازان بدترین خط حمله لیگ را داراست و ۱۵ بار هم دروازه‌ی خود را باز شده دیده است.

photo_2017-01-08_09-22-23
ماشین سازان با برد در بازی فردا نه امتیازی می شود و از لحاظ امتیازی به صبای قم خواهد رسید ولی به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم سهراب بختیاری زاده بدون تغییر در قعر جدول قرار خواهد گرفت و سایپا میتواند با کسب سه امتیاز در نبرد فردا با یک امتیاز بیشتر نسبت به سیاه جامگاه به رتبه‌ی سیزدهم جدول رده بندی صعود کند.

آنچه این بازی را بیش از پیش حساس تر میکند، حضور دو سرمربی با تجربه روی نیمکت دو تیم است.

فرهاد کاظمی که پیش از این فقط یه بازی روی نیمکت ماشین سازان بود، امیدوار است با برد در بازی فردا نیم فصل کابوس بار ماشین سازان را خانمه دهد و حسین فرکی نیز با اندیشه‌ی قرارگیری در رتبه‌ای است که در حد نام خود و تیم ریشه دارش باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :