معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تجهیزات و دوربین های کنترلی پلیس راه استان در سال جاری افزایش می یابد.

به گزارش تبریزمن محمد صادق پور مهدی روز سه شنبه در بازدید استاندار از پایگاه پلیس راه بستان آباد افزود: موضوع شبکه بینا (مونیتورینگ) و بررسی وضعیت تردد خودرو ها در سطح جاده های استان از موضوعات مهمی است که مدیریت ارشد استان نیز در این خصوص اهتمام ویژه دارد.

وی با بیان اینکه متاسفانه آذربایجان شرقی از نظر تعداد تلفات جانی در کشور رتبه ۲۲ را داراست، ادامه داد: ضروری است در این خصوص کار فرهنگی و آموزشی انجام شود.

پورمهدی اظهار کرد: باید در شهرستان های محروم بیش از دیگر شهرستان های استان کلاس های آموزشی، فرهنگی و روشنگری در خصوص تلفات رانندگی برگزار شود.

وی گفت: بر اساس آمار ۷۰ درصد عوامل تصادفات عامل انسانی است و از این رو مدیریت ارشد استان برای آگاه سازی مردم و آموزش های همگانی تاکید دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نیز گفت: تمامی دستگاه های خدمت رسان استان از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی بر خوردارند.

خلیل ساعی تاکید کرد: طی دو سال گذشته تعامل رو به افزایشی بین دستگاه های اجرایی و خدمت رسان استان به وجود آمده و تمامی دستگاه های اجرایی استان برای کاهش حوادث در این ایام همکاری می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :