معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت بالای دور دوم انتخابات، مردم استان را به حضور در پای صندوق های رای دعوت کرد.

به گزارش تبریزمن، در ستاد انتخاباتی استان آذربایجان شرقی، سعید شبستری صبح امروز در اولین دقایق اخذ رای در پای صندوق مسجد انگجی تبریز حاضر شده و رای خود را به صندوق انداخت.

وی در حاشیه حضورش در پای صندوق در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات مرحله دوم در شش حوزه و ۱۱ شهرستان استان برگزار می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری تاکید ویژه ای بر حضور پررنگ مردم در دور دوم انتخابات داشته اند.

وی با اشاره ای به سفارشات رهبری برای شرکت در دور دوم انتخابات گفت: طبق فرمایشات ایشان اهمیت مرحله دوم کمتر از مرحله اول انتخابات نبوده بلکه دارای ارزش بسیار بالایی است.

حضور مردم در پای صندوق ها اهمیت بالایی دارد

شبستری افزود: مهم این است که مردم در دور دوم در پای صندوق های رای حاضر شده و حضور پررنگی داشته باشند و به کاندید مورد نظر خود رای دهند، حال مهم نیست به چه کاندید از کدام حزب رای می دهند بلکه آنچه اهمیت دارد حضور پرشور مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با اظهار امیدواری نسبت به راه یافتن نمایندگان دلسوز به مجلس گفت: امیدواریم ۹ نفری که در این مرحله به مجلس راه می یابند برای اعتلای نظام و عزتمندی و توسعه استان تلاش گسترده ای داشته باشند و با تمام قوا در جهت خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.

اخذ رای در ۱۸۸۵ شعبه در استان

وی با اشاره ای به تعداد شعب اخذ رای در استان گفت: هزار و ۸۸۵ شعبه اخذ رای در ۱۱ شهرستان مستقر شده که از میان این حوزه ها، حوزه تبریز، اسکو و آذرشهر بیشترین تعداد راه یافتگان به مجلس را در این مرحله دارند.

شبستری افزود: کلیه متولدین ۱۰ اردیبهشت ۷۷ و قبل از آن می توانند در این انتخابات شرکت کنند که از استان ما دو میلیون نفر حائز شرایط رای دادن هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استان با اشاره ای به جمعیت هشت هزار نفری رای اولی ها در استان گفت: از سوی دیگر کسانی می توانند در این انتخابات شرکت کنند که در دور قبلی در همان حوزه مورد نظر رای داده اند، همچنین کسانی که در دور قبلی رای نداده اند نیز می توانند در این دور شرکت کنند.

وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات سرعت کار در تمامی شعب اخذ رای بالا رفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :