دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با کمک‌مربی دوره بانان به‌زودی به شرایط ایده آل خود می‌رسم ولی شرایط تیم به‌طوری است که باید چند دیدار دوستانه را برگزار کنیم تا شرایط تیم ایده آل شود و باقدرت لیگ را شروع کنیم.

به گزارش تبریزمن، مهرداد طهماسبی دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد آخرین وضعیت تیم در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت:امسال تیم تراکتورسازی با جمع شدن بازیکنان اسمی سرباز تیم خوبی را تشکیل داده است ولی در چند پست دیگر هنوز بازیکن می‌خواهیم تا تیم کامل شود که در روزهای آینده با اضافه شدن این بازیکنان تیم به‌طور کامل تکمیل خواهد شد.

وی افزود: همان‌طور که می‌دانید و خبری که اعلام کردند به ما اردوی ترکیه لغو شده است و به‌جای ترکیه به تهران می‌رویم. این موضوع از یک‌ طرف به نفع تیم است چون با تیم های تهرانی می‌توانیم دیدارها دوستانه داشته باشیم تا تیم به آمادگی کامل برسد.

دروازه بان تراکتورسازی گفت:شرایط تیم به‌طوری است که باید چند دیدار دوستانه را برگزار کنیم تا شرایط تیم ایده آل شود و باقدرت لیگ را شروع کنیم همچنین در این بازی ها بازیکنان با یکدیگر به هماهنگی های لازم دست پیدا می کنند.

وی تصریح کرد: من هنوز آمادگی کامل را کسب نکرده‌ام و چون در تعطیلات لیگ  تمرین نداشتم زمان لازم است تا رفته‌رفته به شرایط ایده آل برسم.

طهماسبی گفت: مربی دروازه بانان بسیار خوبی در اختیار داریم چراکه با تمریناتی که برنامه ریزی می کند نشان می‌دهد از علم و آگاهی بالایی برخوردار است و امیدوارم با کمک این مربی به آمادگی لازم برسم.

وی در مورد انتخاب تراکتورسازی برای بازی در فصل جاری بیان کرد: من به دلیل مسائل خانوادگی الویت اصلی‌ام بازی در تیم‌های تهرانی می باشد که یکی از آن‌ها پرسپولیس بود که از آن تیم نیز و تیم‌های دیگر پیشنهاد داشتم ولی خوب من دوست داشتم تیمی را انتخاب کنم که در لیگ قهرمانان آسیا حضورداشته باشد و به همین دلیل تراکتورسازی را برای بازی انتخاب کردم.

وی در مورد دروازه بان فصل گذشته این تیم که اشتباهات زیادی داشت گفت: من در مورد حامد لک صحبت خاصی ندارم و لک به دلیل مشکلات فوتبالی که برایش به وجود آمد از شرایط ایده آل خود کمی دور بود که شاید این اتفاق برای هر بازیکنی رخ بدهد ولی به‌هرحال برای این دروازه بان خوب کشورمان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرچه زودتر به روزه‌های خوب خود برگردد.

 

* این توافق می تواند آرام آرام خشت های بی اعتمادی را بردارد

 ———————————————–

* محیط زیست در برابر مشکلات زیست‌محیطی «آجی‌چای‌» واکنش نشان دهد

———————————————–

*توافق با دو ملی‌پوش بلغارستانی / تمدید قرارداد صنوبر و مرندی

———————————————–

*تولید ۲۵۰۰ هزار تن محصول کلزا از مزارع تبریز

———————————————–

*بدون هماهنگی با شرکت گاز، حفاری نکنید

———————————————–

*برگزاری مسابقات شطرنج “جام رمضان” در لاله پارک + تصاویر

———————————————–

*ارزش صادرات محصولات پتروشیمی تبریز به ۲۲ میلیون دلار رسید

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی و اقتصادی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

*مراسم قرعه‌کشی پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر +تصاویر

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :