فرماندار تبریز با اشاره به عزم جدی دولت برای رونق تولید و اشتغالزایی گفت: رفع موانع تولید و رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است.

به گزارش تبریزمن، در جلسه بررسی مسائل و موارد مربوط به شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز افزود: واحدهای تولیدی باید بدون دغدغه مسائل جنبی به دنبال بررسی راه های افزایش تولید و اشتغال باشند و ادارات مرتبط موظفند زمینه های لازم را برای این کار فراهم کنند.

وی با اشاره به رونق اقتصادی و زمینه های ایجاد شده بعد از برجام در کشور، صاحبان صنایع را به برقراری ارتباطات بین المللی بیشتر و افزایش صادرات غیرنفتی فراخواند و اظهار کرد: ادارات دولتی از هیچ تلاشی برای حمایت و پشتیبانی از صنعتگران فروگذار نخواهد کرد.

شهرتی فر، شهرک صنعتی شهید رجایی را قدیمی ترین شهرک صنعتی استان اعلام و یادآوری کرد: با ‌گذشت بیش از ۳۰ سال از تاسیس این شهرک، انتظار می رود تجربیات صنعتگران این شهرک به عنوان الگوی سایر واحدهای تولیدی مورد استفاده ‌قرار گیرد.

در ‌این ‌جلسه که با حضور هیات ‌امنای شهرک صنعتی شهید رجایی، شهرداران سردرود و منطقه ۷ تبریز و نمایندگان ادارات‌ و شرکت های مختلف دولتی در فرمانداری تبریز برگزار و با طرح موارد و مشکلات صنعتگران، تصمیمات لازم در خصوص رفع آن ها اتخاذ و جهت اجرا به ادارات مربوطه ابلاغ شد.

به گزارش ایرنا، تامین آب خام، تامین برق برای توسعه واحدها، افزایش سرعت اینترنت، ساماندهی ورودی ها، احداث پل عابر گذر جدید، جمع آوری و نگهداشت آب های سطحی سردرود و استفاده از آن در فضای سبز شهر و شهرک صنعتی شهید رجایی از موارد مطروحه و مصوب این جلسه بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :