فرماندار تبریز گفت: جوانگرایی و ایجاد فرصت های شکوفایی برای نیروهای جوان، متعهد و توانمند از سیاست های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش تبریزمن، به نقل از از روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی فر روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه بخشدار مرکزی تبریز افزود: جوانان ایران اسلامی با دارا بودن شرایط لازم برای خدمتگزاری می توانند قطار توسعه کشور را در مسیر درست هدایت کنند.

وی با اشاره به وظایف بخشدار مرکزی تبریز گفت: بخش مرکزی تبریز با پراکندگی روستاها، مهاجر پذیری و برخی از مسائل اجتماعی و سیاسی را پیش رو دارد و نیازمند تکاپو و تلاش شبانه روزی جهت توسعه روزافزون است.

وی افزود: برنامه ها و طرح های عمرانی در روستاهای این بخش باید بدون وقفه اجرائی شود تا اهداف دولت تدبیر و امید در بخش مرکزی تبریز برای جلب رضایت مردم تجلی یابد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی نیز گفت: اعتماد مردم سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید است که باید مورد توجه مسئولان اجرائی دولت قرار بگیرد.

رضا استاد رحیمی با بیان اینکه تمام فعالیت های فرمانداران و بخشداران رصد می شود، افزود: با تلاش و جدیت در جهت تحرک و چابکی بیشتر دولت تدبیر و امید و با اعتماد به جوانان وفادار به دولت برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته ایم.

در این آیین رحیم قاسم زاده، معاون سابق فرماندار کلیبر به عنوان بخشدار مرکزی تبریز معرفی شد و از تلاش های مرتضی محمدزاده که به فرمانداری اسکو منصوب شده است، تجلیل به عمل آمد.

شهر تبریز با یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۶۶ روستای بالای ۲۰ خانوار و ۵ روستای زیر ۲۰ خانوار است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :