شاگردان تونی الیویرا بار دیگر به صورت دراماتیک سه امتیاز حساسی را به داشته های خود اضافه کردند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۱۰ امروز در استادیوم غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم در ۹۰ دقیقه با نتیجه دو بر یک به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

همانند بازی های قبلی تراکتور، در دقایق ابتدایی بازی نمایش چندان خوبی از شاگردان تونی دیده نشد و فولادی ها بار ها و بار ها موقعیت های خطرناکی روز دروازه اخبار ایجاد کردند که با درخشش این بازیکن و بی دقتی مهاجمام فولاد، دروازه تراکتور باز نشد.

با این حال رفته رفته سرخپوشان نیز بازی را در دست گرفته و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کردند که حاصلی در برنداشت و در نهایت نیز دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم بازی متعادل پی گیری می شد تا اینکه فولادی ها با یک ضربه زیبا و بر روی غفلت محمدرضا اخباری دروازه تراکتور را باز کردند. البته دقایقی قبل از این گل فرید کریمی از بازی اخراج شده و به این ترتیب شرایط سرخپوشان برای ادامه کار بسیار بغرنج شده بود. با این حال در ادامه کار اسماعیل شریفات نیز روی حرکتی مبتدیانه اخراج شد.

پس از اینکه دو تیم ده نفره شدند، آگوستو شوت زن یک سوپرگل را وارد دروازه فولادی ها کرده و شرایط را بار دیگر کاملا به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود و سرخپوشان آذربایجان بار دیگر توانستند به وسیله محمد ایرانپوریان در دقیقه ۸۸ بازی از روی نقطه ی پنالتی به گل رسیده و بازی باخته را با بردی روحیه بخش عوض کنند.

فولاد خوزستان:
علیرضا سلیمی ، محمدرضا خانزاده ، مساریچ ، امید خالدی ، مهرداد جماعتی ، مهدی بدرلو ، چاگو ، اسماعیل شریفات ، امیرحسین فشنگچی ، ساسان انصاری و حسین ابراهیمی
سرمربی : دراگان اسکوچیچ

تراکتور سازی:
محمدرضا اخباری ، شجاع خلیل زاده ، الکساندر کارلوس ، محمد ایرانپوریان ، سعید آقایی ، سینا عشوری ، بختیار رحمانی ، سروش رفیعی ، فرزاد بهزاد کریمی ، دو سانتوس ، حمزه یونس
سرمربی : تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :