دومین نشست هماهنگی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا در اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور قائم مقام باشگاه گسترش فولاد ، نائب رییس هیات فوتبال ، دبیر هیات فوتبال ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز ، مدیر حراست ، رییس گروه توسعه ورزش قهرمانی و مدیر روابط عمومی اداره کل و هیات فوتبال برگزار شد.

سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در این نشست گفت : میزبانی رقابتها با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز ، افتخار بزرگی برای ورزش استان است.

وی در ادامه بیان کرد :  میزبانی این رقابتها افتخاری برای ورزش استان خواهد بود و مسابقات را در این سطح با کیفیت بالا و در استانداردهای AFCو FIFA برگزار خواهد شدو تجربه این برگزاری این سطح مسابقات را داریم.

اسبقیان در ادامه تصریح کرد : در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال دولت و ملت و همدلی و همزبانی مزین شده است در مسابقات نمود خود را با اتحاد و همدلی بین نهادها و ارگانها و حمایتهای دکتر جبارزاده استاندار آذربایجانشرقی و مسئولین و  باشگاه گسترش فولاد تبریز در شان نام تبریز و استان آذربایجانشرقی برگزار خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه بیان داشت : قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا انجام گرفته و ۶ بازی در استادیوم های گسترش فولاد و یادگار امام ره تبریز از ۲۵ شهریور الی ۲۹ شهریور برگزار و تیمها از ۲۱ شهریور وارد تبریز خواهند شد.

وی تصریح کرد : تیم ملی ایران نیز ۴ روز زودتر در تبریز اردوی نهایی را برگزار خواهد کرد.

مرحله مقدماتی رقابتهای گروه E فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا با حضور تیمهای بحرین ، هند ، لبنان و جمهوری اسلامی ایران  برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :