تیم‌های جوانان دبیری تبریز، گسترش فولاد تبریز و شاهو مهاباد به دومین پیروزی خود دست یافتند.

به گزارش تبریزمن، در روز دوم مسابقات فوتبال زیر گروه جوانان کشور در منطقه شمال‌غرب تیم‌های دبیری تبریز، گسترش فولاد تبریز و شاهو مهاباد به دومین پیروزی خود دست یافتند.

تیم گسترش فولاد تبریز در برابر همشهری خود شهرداری تبریز به برتری دو بر یک دست یافت. گل‌های آبی‌پوشان گسترش فولاد را توحید قنبری و مهدی غیاثی در دقایق ۶۳ و ۶۶ به ثمر رسانده و گل شهرداری نیز در ۴۳ توسط امیر اسکندرنژاد به دست آمده بود.

تیم داوری این بازی حامد سیدی، یاسر عباسی و پویان خشنود از گیلان بوده و داور چهارم نیز جلال محمدی از کردستان بود.

در بازی دوم شاهو مهاباد با نتیجه ۳ بر ۲ برابر اکباتان اردبیل به پیروزی رسید. گل‌های تیم مهاباد را شاهین حمزه‌زاده در دقایق ۷ و ۳۲ و محمد نباتی در دقیقه ۴۳ به ثمر رسانده و مهدی همرنگ نیز در دقایقی ۴ و ۷۰ دو گل تیم اردبیل را زده بود.

تیم داوری این بازی سینا عزیزی، پویا شقاقی و حافظ نورالهی از البرز و داور چهارم نیز پویان خشنود از گیلان بود.

در سومین بازی تیم دبیری تبریز نیز برابر شاهین عدالت زنجان به برتری دو بر یک رسید تا دومین برد خود را جشن گیرد. مهدی خردمند در دقیقه ۵۰ و رادفر در دقیقه ۶۵ برای دبیری و مهران ضیایی در دقیقه ۵۱ برای تیم زنجان گلزنی کردند.

ادریس ظفری، سلیمان سلیمی و جلال محمدی هر سه از کردستان داوران این بازی بودند و محمد محمدیانی داور چهارم این دیدار بود.

نماینده فدراسیون نیز علی‌اصغر خالدی‌فر است. از این رقابت‌ها که در ورزشگاه ۵ هزار نفری مرزداران برگزار می‌شود، دو تیم اول به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

در روز اول مسابقات نیز تیم گسترش فولاد برابر اکباتان اردبیل و شاهو مهاباد مقابل شاهین عدالت زنجان به برتری دو بر یک دست یافته و دبیری نیز با یک گل از سد تیم شهرداری تبریز عبور کرده بود.

در پایان روز دوم تیم‌های شاهو مهاباد، گسترش فولاد تبریز و دبیری تبریز با ۶ امتیاز و تفاضل گل برابر و تنها به دلیل تعداد گل‌های زده در رده‌های اول تا سوم جدول قرار داشته و تیم‌های اکباتان اردبیل، شهرداری تبریز و شاهین عدالت زنجان بدون امتیاز در نیمه دوم جدول جای گرفته‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :