به گزارش تبریزمن، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درباره آخرین وضعیت تیم گفت:یک ماهی است که تمرینات را با تمامی نفرات شروع کرده ایم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز ادامه داد:تمامی بازیکنان در تمرینات حضور دارند از جمله صنوبری و ولایی بازیکنان ملی پوش و دوبازیکن خارجی تازه وارد که به تیم پیوسته اند.

بناکار درباره بازیکنان خارجی تیم گفت:این دوبازیکن خارجی که به تیم شهرداری تبریز ملحق شده اند هردو بلغاری و در تیم ملی بلغارستان بازی می کنند که یکی از آنها دریافت کننده است که ۱۵ روزی می شود با ما تمرین می کند و دیگری سرعتی زن هست که به علت حضور در مسابقات از ۱۹ یا ۲۰ مهر در تمرینات حضور پیدا خواهد کرد.

عادل بناکار درباره تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال و بازی اولشان در لیگ برتر گفت:۱۲ تیم لیگ برتری می باشد که تمامی این تیم ها تیم های خوب و مدعی هستند و  در مورد بازی اول با سایپا باید بگم من نمی دانم سایپا همان سایپا سال قبل است یا خیر، اگر سایپا سال قبل باشد تیم قدرتمندی است که ما سعی داریم در اولین دیدار این تیم را شکست دهیم و دست پر از میدان خارج شیم.

سرمربی والیبال شهرداری تبریز درباره مشکلات این تیم گله کرد و گفت:در تیم مشکلاتی وجود دارد که این مشکلات، مشکل مالی و محل تمرین می باشد که فدراسیون اعلام کرده است کفپوش سالن اقدمی استاندارد نمی باشد و من امیدوارم تعاملی بین باشگاه شهرداری تبریز و هیات والیبال استان شود تا این مشکل رفع شود تا در این وسط تیم متضرر نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :