به گزارش تبریزمن، یان رمزی مدافع چپ متولد استرالیا که ملیت فیلیپینی دارد و برای تیم ملی فیلیپین بازی می کند، با حضور در ایران و مذاکره با تراکتورسازان در آستانه حضور در این تیم به عنوان چهارمین سهمیه خارجی قرار گرفته است.

رمزی دو فصل گذشته را (۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵) در تیم ملبورن سیتی حضور داشت و در این مدت ۴۵ بازی برای این تیم انجام داد و سه گل نیز به ثمر رساند. وی پیش از حضور در ملبورن سیتی در عضویت تیم آدلاید یونایتد بود و در این تیم ۸۲ بازی انجام داده و ۱۱ گل هم به ثمر رسانده بود.

رمزی فوتبال باشگاهی خود را در کشور ولز آغاز کرد و لیانلی (۲۰۰۶) اولین تیم باشگاهی این بازیکن بود.

یان رمزی که فیلیپینی الاصل و متولد استرالیا می باشد در عرصه ملی حضور در تیم ملی فیلیپین را انتخاب کرد و تا کنون دو بازی ملی نیز برای این تیم انجام داده است و یک گل ملی نیز در کارنامه دارد.

848484_0

این بازیکن چپ پا به توصیه تونی اولیویرا در بازی با گسترش فولاد در پست هافبک چپ به میدان رفت و سازنده دو گل تراکتور بود و با دو کرنر تیمش را پیش انداخت و گسترش را خلع سلاح کرد. وی در بازی را راه اهن هم سازنده گل اول تراکتور بود.

این هافبک سرخ پوشان که در سه بازی توانسته بود سه پاس گل بدهد، به عنوان یکی از بهترین پاسور های لیگ برتر محسوب می شد ولی بعد از حضور در ترکیب تیم ملی کشورش دیگر نتوانست عملکرد همیشگی خود را در ترکیب تراکتورسازی از خود به نمایش بگذارد.

حال گفته می شود آیان رمزی که روزی ستاره پرشور ها بود، حال بعد از هفته ها عملکرد ضعیف در لیست مازاد امیر قلعه نویی سرمربی تیم قرار گرفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :