شهردار تبریز با تاکید بر لزوم بهره گیری حداکثری از موقعیت فصل کاری و مدیریت زمان و هزینه در طرح های عمرانی شهر، گفت: تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر در آخونی و شهیدان ابراهیمی در گلکار تبریز به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی در بازدید سرزده از طرح های عمرانی رو به اتمام سال گذشته این شهر، افزود: با بهره برداری از این دو طرح عمرانی شاهد روان سازی ترافیک شهری در بخش های شرقی و غربی تبریز خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه طرح تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر در تکمیل یکی از مسیرهای مهم شهر و تسهیل ترافیک غرب تبریز موثر خواهد بود، گفت: در کنار تمهیدات فنی و کیفی به شاخص های معماری و زیباسازی این طرح نیز توجه جدی شده است.

نجفی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص عملیاتی شدن موضوع اقتصاد مقاومتی افزود: اصول اقتصاد مقاومتی در حوزه های عمرانی با پرهیز از اسراف، مدیریت منسجم مصالح و بهره گیری اصولی از منابع انسانی میسر می شود.

شهردار تبریز از طرح های میدان آذربایجان وعملیات تحکیم و بهسازی اتوبان پاسداران نیز بازدید کرد.

شهرداری تبریز با ۱۲ منطقه زیرمجموعه در سال گذشته روان سازی ترافیک شهری از طریق احداث تقاطع غیرهمسطح در مناطق پر تردد شهر تبریز را هدف قرار داده که بهره برداری از تقاطع سه سطح شهید حمید باکری نیز در همین راستاست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :