به گزارش تبریزمن، هادی بهادری، نماینده مردم ارومیه و نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس در پی انتشار فیش های حقوقی نجومی بعضی از مدیران و مسئولین دولتی،  فیش حقوقی خود را به پایگاه خبری تبریزمن ارسال کرده و بیانیه ای نیز به شرح ذیل منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

بسم تعالی

انتشار فیش های حقوقی نجومی بعضی از مدیران و مسئولین دولتی باعث بهت و حیرت مردم عزیزمان و ما نیز شده است باید از این مدیران دولتی که چند صد میلیون دریافتی دارند پرسید کدام کار شاقی را انجام داده اند؟!! و کدام گل را به سر مردم زده اند که بیت المال را این گونه ارث پدری خود تلقی کرده اند!!!

ما نمی گویم همه باید حقوق یکسان دریافت کنند اما این که مدیری صد برابر دیگری دریافتی داشته باشد به هیچ عنوان مورد قبول نیست و قوه قضایه و دولت محترم باید با تمام قوا و جدیت در مقابل این گونه مدیران فاسد،و دریافتی ها مقابله کند .

در این میان رسانه ها وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید به دور از سیاسی کردن موضوع و چسباندن این موضوع به یک جریان سیاسی خاص به جد پیگیر این موضوع باشند چرا که اعتقاد داریم در جامعه ای که رسانه پویا و آگاه باشد فساد های مالی نمی توانند رشد کنند، و اگر رسانه ها سانسور،بسته و یا فیلتر شوند و یا فقط چند رسانه وابسته و جهت دار کار کنند، باز شاهد فساد های چند صد میلیارد تومانی خواهیم بود اتفاقی که در دولت قبل افتاد و همه مردم شاهد آن بودند.

در پایان بنده نیز جهت تنویر اذهان عمومی مردم عزیز و شریف اورمیه که بنده را لایق ۲۲۰ هزار رای خود دانسته اند فیش حقوقی خود را منتشر میکنم لازم به ذکر است اینجانب طی نامه و درخواستی که از مجلس محترم داشته ام و مورد تایید مجلس هم قرار گرفته است حقوق خود را از دانشگاه اورمیه دریافت می کنم چرا که خود را یک دانشگاهی خدوم مردم میدانم .

دکتر سید هادی بهادری نماینده مردم شریف اورمیه در مجلس شورای اسلامی .

photo_2016-07-03_11-50-51
photo_2016-07-03_11-50-57

** پایگاه خبری تحلیلی تبریزمن آمادگی خود را برای انتشار فیش های حقوقی مدیران و مسئولان آذربایجان برای آگاه سازی مردم، اعلام می کند.

** مدیران و مسئولان برای همین منظور می توانند فیش حقوقی خود را از طریق نمابر به شماره ۳۵۵۶۸۷۲۹ و ایمیل به آدرس info@tabrizeman.ir و یا به صورتی تلگرامی به آیدی https://telegram.me/news_tabrizeman ارسال کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :