محمدرضا عارف با حضور در تبریز مورد استقبال بی سابقه شهروندان، دانشجویان و هواداران اصلاح طلب قرار گرفت که در آن تعدادی از مدیران و چهره های شناخته شده آذربایجان شرقی در دوران اصلاحات حضور داشتند.

به گزارش تبریزمن، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که در تالار چیچک تبریز و در میان طیف های مختلف مردم سخن می گفت نقش جوانان آذربایجانی در تمام صحنه های انقلاب اسلامی را بسیار بی بدیل خواند و افزود:در ۷ اسفند حماسه ای دیگر رقم خورد و پیروزی لیست امید، بیانگر اعتقاد مردم برای تغییر در روند فعالیت مجلس بود، لذا قوه مقننه باید اتکا به خواست جامعه، مطالبات مردم را پیگیری نماید.

وی ادامه داد:مجلس شورای اسلامی باید برنامه های پیشرفت و تعالی را اجرایی کرده و نسخه حلی برای فساد و آسیب های اجتماعی ارایه نماید زیرا امروزه بیکاری، اعتیاد، افزایش سن ازدواج و امثالهم دامنگیر کشورمان شده و باید این موارد در دستور بررسی مجلس قرار گیرد.

nejati (28 of 34)

برگزیده نخست مردم پایتخت کشورمان گفتمان اصلاحات را با شعار امید و آرامش اقتصادی عجین دانست و اضافه کرد:ائتلاف امید به عنوان تشکیلاتی فراجناحی در جریان اصلاحات عمل می کند و لذا در منطقه آذربایجان هم که در یک سده اخیر رفتار و منش مردم آن الگوی ایران بوده است افتخار می کنیم که افراد لیست امید، افرادی برجسته و توانمند هستند.

معاون اول دولت اصلاحات، برنامه ششم توسعه را اولین خروجی مجلس شورای اسلامی با ترکیب جدید خود پیش بینی نمود و تاکید کرد:امیدوارم با تدوین و تصویب این طرح، منتخبان مردم بتوانند مسوولیت خود در راستای خدمت به کشور را به انجام رسانند لذا مردم روز جمعه با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای و با حمایت قاطع از لیست امید، خواهند توانست آینده کشورمان را تضمین نمایند.

عارف در پایان، سلام گرم خود را از تبربز به مردم استان های آذربایجان غربی و اردبیل ابلاغ نموده و ابراز امیدواری کرد تا همه با هم در روز مرحله دوم انتخابات حمایت خود از لیست امید دریغ نکنند.

وی علاوه بر حضور در کلان شهر تبریز، از شهرهای اهر و سراب و مرند که در آن نامزدهای لیست امید، امید راهیابی به مجلس شورای اسلامی را دارند نیز بازدید به عمل آورد.

میرعلی اصغر الموسوی، زهرا ساعی، شهاب الدین بیمقدار و عباس عباس زاده اعضای لیست امید در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر هستند.

خبرنگار: شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :