شهردار تبریز با حضور در محل اردوی قبل از بازی تیم ماشین سازی تبریز قول پاداش ویژه به بازیکنان در صورت برد در این دیدار را داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی که به همراه مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در جمع ماشین سازان حضور یافته بود گفت: با تعامل همفکری و همدلی میتوانیم بر مشکلات فائق آمده و به موفقیت برسیم.

در آستانه بازی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با صنعت نفت آبادان دکتر صادق نجفی به همراه دکتر میر معصوم سهرابی در محل اسکان این تیم حضور یافته و با کادر فنی، بازیکنان و عوامل اجرایی باشگاه دیدار کردند.

دکتر نجفی در این دیدارضمن تبریک پیروزی های اخیر تیم ماشین سازی گفت : خیلی متاسف هستم که به علت مشغله کاری نمی توانم همیشه در کنار تیم باشم چرا که علاقه قلبی زیادی به رسول خطیبی و تیم ماشین سازی دارم.

نجفی ادامه داد: بایستی از رشته های ورزشی مفرحی که برای شادابی مردم و جوانان تاثیرات  شگرفی  دارند حمایت شود و بر همین اساس علیرغم وجود تیم فوتبال شهرداری تبریز از تیم فوتبال ماشین سازی که پشتوانه عظیم مردمی دارد حمایت کردیم و مطمئن هستم که علاقه مندان به این تیم با سروسامان گرفتن ماشین سازی با امیدواری بیشتری به آینده این تیم نگاه میکنند.

شهردار کلان شهر تبریزگفت: از روز اولی که تیم ماشین سازی را در اختیار گرفتیم به دکتر سهرابی پیشنهاد دادم که رسول خطیبی را به عنوان سرمربی به خدمت بگیرند و اصرار کردم که هرجور شده رسول خطیبی را راضی کنند  .

دکتر نجفی ادامه داد: کادر فنی قبلی نیز برای این تیم بسیار زحمت کشیده است و ازهمه آنها تقدیر و تشکر می شود .

شهردار تبریز در خصوص بومی گرایی در این تیم گفت: ماشین سازی باید از همه داشته هایش استفاده کند ولی بایستی این را در نظر داشته باشیم که بودجه شهرداری از بیت المال شهروندان تبریزی تامین می شود و بایستی از نیروهای بومی بیشتری بهره ببریم.

دکتر نجفی افزود: تلفیق نیروهای بومی و غیربومی می تواند ضریب موفقیت تیم را افزایش دهد.
وی ادامه داد: استفاده از تجربیات نیروهای کارآمد و مجرب در شکوفایی استعدادهای نیروهای بومی بایستی در اولویت اول باشد.

دکتر نجفی ادامه داد: مطمئن هستم که تیم ماشین سازی با کادرفنی قوی و کارآمدی که دارد، توان صعود به لیگ برتر را دارد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال برد و باخت دارد و نباید همیشه از تیم انتظار پیروزی را داشت گفت: برای ما تلاش تا سر حد جان، مهم است و اینکه تیم با جان و دل برای موفقیت تلاش کند و لحظه ای عقب نشینی نکند.

شهردار تبریز در پایان این دیدار وعده پرداخت پاداشی ویژه پس از بازی مقابل صنعت نفت آبادان را به بازیکنان داد.

در ابتدای جلسه دکتر سهرابی با تشکر از شهردار کلان شهر تبریز به ارائه گزارشی کوتاه از روند روبه رشد تیم و وضعیت مناسب ماشین سازی  پرداخت.

دکتر سهرابی در این دیدار گفت: با حضور رسول خطیبی و دستیارانش در تیم شاهد درخشش تیم هم از نظر فنی و هم از لحاظ اخلاقی هستیم.

وی ادامه داد: تیم ماشین سازی بدون حاشیه و در آرامش کامل به کار خود ادامه می دهد و امیدواریم در پایان فصل شاهد حضور افتخار آمیز سبز قباها در لیگ برتر فوتبال کشور باشیم.

رسول خطیبی نیز در این دیدار صمیمی ضمن تشکر از حضور دکتر نجفی و دکتر سهرابی گفت : بسیار خوشحالم که امروز حمایت همیشگی شهردار محترم کلان شهر تبریز را در کنار خود احساس میکنیم.

خطیبی افزود : امیدوارم فردا با یک بازی خوب ، تماشاگرپسند  ویک پیروزی شیرین جبران تلاشهای مدیریت محترم سازمان ورزش و دکتر نجفی شهردار محبوب را کرده باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :