به گزارش تبریزمن، در مرحله نیمه‌نهایی اولین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان یادواره شهدای مدافعان حرم تیم پیشکسوتان تراکتورسازی امروز به مصاف تیم ملی پوشان می‌روند.

این رقابت‌ها از ۳۱ تیرماه به میزبانی باشگاه شهرداری تبریز آغازشده که تیم پیشکسوتان تراکتورسازی ۲۵ مردادماه در مرحله یک‌هشتم نهایی روز گذشته موفق شدند با گل‌های علیرضا پژمان و صابر تقی زاده در مقابل تک‌گل داود فعال با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم مشعل تبریز به برتری برسند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.

این تیم در مرحله گروهی مقابل دیهیم تبریز با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیده و با ۳ گل نیز از سد پاس تبریز گذشت و با متوقف کردن تیم عقاب با تساوی یک‌بریک به‌عنوان تیم نخست گروه به دور بعدی صعود کرده بود.

به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، سرمربی گری پیشکسوتان تراکتورسازی بر عهده هدایت مهابادپور است و قاسم آهنگر جامی وی را در هدایت این تیم به‌عنوان مربی همراهی می‌کند و صمد رسولی نیز سرپرست این تیم می‌باشد.

در این رقابت‌ها علاوه بر پیشکسوتان تیم تراکتورسازی تیم‌های پیشکسوتان شهرداری تبریز، ماشین‌سازی، ایدم، ابوذر، تربیت، تلاش، مشعل، رزین تاژ، پایگاه هوایی، عقاب، دیهیم، قدس، پاس، ملی پوشان، کارگران و پتروشیمی حضور دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :