سرخپوشان فوتبال آذربایجان فردا در حالی به مصاف الهلال خواهند رفت که صعود خود به عنوان تیم صدرنشین گروه به مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانان را قطعی کرده اند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و الهلال عربستان از ساعت ۱۹ فردا (سه شنبه) از سری مسابقات هفته پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم سلطان قابوس مسقط در کشور عمان به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار برای نماینده فوتبال آذربایجان یک بازی تشریفاتی خواهد بود زیرا آن ها پیش از این با کسب ۴ برد از ۵ بازی، صعود خود به عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی رقابت ها را قطعی کرده بودند. با این حال تعیین تیم دوم گروه بستگی زیادی به نتیجه دو بازی فردا خواهد داشت و تراکتورسازی می تواند در صورت پیروزی برابر الهلال از صعود این تیم جلوگیری کند.

شاگردان قلعه نوعی که برای اولین بار در تاریخ باشگاه موفق شده اند از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان صعود کنند، نیم نگاهی هم به نتایج بازی های گروه اول مسابقات خواهند داشت تا سرنوشت دو تیم صعود کننده از این گروه نیز مشخص شود، زیرا در مرحله یک هشتم نهایی، تیم اول گروه سوم، یعنی تراکتورسازی، باید با تیم دوم گروه اول رقابت کند.

امیرقلعه نوعی در کنفرانس خبری قبل از بازی عنوان کرده که با تمام قوا در برابر الهلال حاضر خواهند شد و به این دیدار، نگاه تشریفاتی نخواهند داشت.

در حال حاضر الهلال با ۸ امتیاز در رتبه دوم جدول حضور دارد و پاختاکور ازبکستان با ۶ امتیاز به سختی خواهان گرفتن جای تیم پرافتخار عربستانی و صعود به عنوان تیم دوم می باشد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان تراکتورسازی در آخرین بازی خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خواهند توانست از صعود یک تیم عربستانی جلوگیری کنند یا اینکه آبی های سعودی با جبران شکست بازی رفت، همچنان خود را در رقابت ها حفظ خواهند کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :