به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از ساعت ۱۸:۱۵ روز چهارشنبه در استادیوم یادگار امام شهر تبریز از سری رقابت های هفته پنجم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت تا در دیداری حساس برای پیوستن به جمع بالانشینان جدول رده بندی رقابت کنند.

تراکتورسازی در حالی پا به میدان مسابقه می گذارد که از چهار بازی گذشته خود تنها ۵ امتیاز بدست آورده و در رده هفتم جدول قرار گرفته است. این رده در حالی برای سرخپوشان آذربایجان بدست آمده که بازی های نه چندان دلچسب و بی انگیزه بازیکنان هیچ امیدواری را برای دیدار های آینده ایجاد نمی کند.

شاگردان تونی الیویرا در بازی های گذشته خود به یک روش و حالت دیدار های خود را یکی پس از دیگری سپری کرده و با خوش شانسی توانسته اند ۵ امتیاز جمع آوری کنند. مطمئنا در صورتی که محمدرضا اخباری در درون چارچوب دروازه تیم قرار نگرفته بود، در حال حاضر تراکتور نیز وضعیتی همچون پرسپولیس ته جدولی داشت. با این تفاوت که پرسپولیس شایسته حضور در ته جدول نیست اما با بازی هایی که تراکتورسازی از خود به نمایش می گذارد، به صورت کامل این شایستگی را می داشت.

در طرف مقابل اما شاگردان عبدالله ویسی تا به این جا شگفتی ساز لیگ برتر بوده اند و با کسب ۹ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن پس از سپاهان در رده دوم جدول رده بندی جای گرفته اند. سایپا، فولاد خوزستان و پرسپولیس تیم هایی بوده اند که استقلال خوزستان آن ها را از دم تیغ گذرانده و امتیازات کامل را بدست آورده است.

از لحاظ آماری دو تیم تراکتورسازی و استقلال خوزستان تا به حال ۴ بار به مصاف هم رفته اند که سهم تراکتور از این تعداد بازی سه برد و یک تساوی بوده است. به این ترتیب سرخپوشان آذربایجان برتری کاملا قاطعی روی کاغذ نسبت به حریف داشته و با توجه به شرایط موجود و انگیزه های بالای این تیم، از شانس بالایی برخوردار است تا در پنجمین بازی دو تیم نیز بتواند برتری خود را به حریف دیکته کند.

پوستر تراکتور

————————————

ترکیب احتمالی تراکتور در برابر پدیده؛ فرصت بی نظیر ستاره های جوان برای اثبات خود

————————————

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :