به گزارش تبریزمن، دو تیم دبیری تبریز و میثاق تهران از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه ۳۰ مردادماه از سری رقابت های هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتسال در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار با توجه به شرایط تیم ها در جدول رده بندی مسابقات از اهمیت دوچندان برخوردار بوده و هر دو تیم نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این دیدار دارند.

شاگردان جواد اصغری مقدم در تیم دبیری که در بازی های ابتدایی فصل عملکرد بسیار عالی و قدرتمندی را از خود به نمایش گذاشتند، در سه بازی اخیر متحمل دو باخت شده و تنها یک امتیاز از تساوی در برابر شهید منصوری به دست آورده اند. با این حال در حال حاضر و با توجه به این که در دوران ابتدایی فصل به سر می بریم، سرخپوشان فوتسال آذربایجان می توانند در هفته های آتی فاصله ۶ امتیازی با صدر جدول را کمتر نموده و از جایگاه بهتری در جدول رده بندی برخوردار شوند.

باخت به مس سونگون در هفته سوم بازی ها، روند بازی و نتیجه گیری دبیری را به کلی عوض کرد و باعث شد تا این تیم از رتبه سوم جدول تا رتبه هفتم تنزل کند. با این حال فرهاد فخیم، ستاره تیم دبیری در روز های بد باشگاه نیز همچنان می درخشد و با ۶ گلی که به ثمر رسانده است، دومین گلزن برتر رقابت های لیگ برتر می باشد.

DSC_0785

دیدار با میثاق در خانه می تواند به کلی موقعیت دبیری را عوض کند، در صورتی که شاگردان اصغری مقدم موفق به کسب سه امتیاز بازی شوند، بار دیگر دبیری چهره ی مدعی و بالانشین به خود خواهد گرفت، اما در صورت باخت یا تساوی با توجه به فاصله ی اندکی که میان تیم ها از نظر امتیاز وجود دارد، جایگاه نماینده فوتسال استان به شدت متزلزل خواهد شد.

در سمت مقابل تیم میثاق، تیم نهم جدول رده بندی در فصل گذشته قرار گرفته است که امسال شگفتی ساز شده و با ۱۰ امتیاز از ۵ بازی به همراه تیم مس سونگون در بین سه تیم بالای جدول قرار گرفته است. میثاقی ها خواهند توانست با ایجاد شرایطی خاص و در صورت برنده شدن در تبریز، حتی صدرنشینی را نیز از آن خود کرده و شگفتی را کامل کنند.

با این اوضاع باید منتظر ماند و دید که دبیری تبریز در دیدار حساس خانگی خود مقابل تیم قدرتمند میثاق تهران چه نتیجه کسب خواهد کرد. این بازی در سالن علوم پزشکی تبریز برگزار می شود و تیم داوری این دیدار را حسین شاهمرادی- علی مرادیان- فرزین صالح- مجید اکبری تشکیل می دهند و ناظر داوری نیز علی کلبادی نژاد است.

w6_y94_futsal_dabiri&misagh_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :