به گزارش تبریزمن، به دلیل بارش شدید باران از صبح امروز در شهر تبریز برگزاری دیدار تیم‌های گسترش فولاد و ملوان از هفته بیست و پنجم لیگ بر‌تر خلیج فارس لغو و به روز یکشنبه ساعت ۱۶:۳۰ موکول شد.

برگزاری این بازی که قرار بود از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد آغاز شود به دلیل بارش شدید باران از‌‌ همان ابتدا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود.

ساعتی قبل نیز تقیون مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفته بود که نظر داور برگزاری مسابقه است اما هنوز ناظر مسابقه وضعیت چمن زمین را بررسی نکرده است.

از طرفی ترکیب تیم گسترش فولاد برای این دیدار داود نوشی صوفیانی، امید نظامی‌پور، لئوناردو پیمنتا، میثم تقی‌زاده، جابر انصاری، عادل سرشار، مگنو باتیستا، علیرضا می‌رشفیعیان، سید محسن حسینی، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی اعلام شده بود و نیز مقرر بود در طرف دیگر میدان ایمان صادقی، عزیز معبودی، عزت الله پورغاز، حسین کنعانی، حسن جعفری، مازیار زارع، پژمان نوری، رضا اعتمادی، محسن یوسفی، فرزاد حاتمی و محمد آبشک برای ملوانی‌ها به میدان بروند.

مسئولان باشگاه ملوان به شدت به تعویق بازی امروزشان مقابل گسترش فولاد تبریز اعتراض نمودند.

 سرپرست باشگاه ملوان در این رابطه خطاب به نماینده فدراسیون گفت:” لغو این بازی و موکول کردن آن به فردا به شدت به ضرر تیم ما است. برنامه بازی های ما به گونه ای است که تعویق بازی امروز ما را تحت فشار قرار خواهد داد و ما خواستار این هستیم که بازی به زمان دیگری موکول شود.”

وی ادامه داد:” حتی ما با هتلی که درآن اقامت داشتیم نیز تسویه نموده ایم و امروز معلوم نیست بازیکنانمان کجا باید بمانند. با این شرایط بازیکنان ما شب را باید در اتوبوس بمانند.”


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :