سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز دیدار مقابل سایپا را جذاب و تماشایی پیش بینی کرد.به گزارش تبریزمن،  فراز کمالوند در نشست خبری پیش بازی مقابل سایپا اظهار داشت: به عقیده من فردا بازی زیبا و تماشایی را شاهد خواهیم بود.

کمالوند افزود: حضور بازیکنانی نظیر نکونام و میدواودی در تیم سایپا و انگیزه بالای بازیکنان ما برای جبران امتیاز از دست رفته بازی قبلی، بر جذابیت های این دیدار می افزاید.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد تیم گسترش فولاد در نیم فصل اول، گفت: الحمدالله به اهداف مان در نیم فصل اول دست یافتیم و با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید و با برگزاری اردوی ترکیه، هماهنگی تاکتیکی تیم مان بیشتر خواهد شد.

کمالوند با ابراز امیدواری نسبت به کسب امتیازات بیشتر در نیم فصل دوم، عنوان داشت: همانطور که همه علاقه مندان به فوتبال مطلع اند، اغلب تیم های من، درنیم فصل دوم موفق تر هستند و سال گذشته در گسترش فولاد نیز به همین صورت بود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص نقل و انتقالات نیم فصل، اظهار داشت: پرونده نقل و انتقالات ما با جذب سید مهدی سیدصالحی، محسن حمیدی، لئوناردو پیمنتا و سامان نریمان جهان بسته شد.

کمالوند در رابطه با جدایی مهدی کیانی از گسترش فولاد ، گفت: برخی ها شاید این اقدام را در دنیای حرفه ای فوتبال موجه ندانند ولی موضوع مهم برای ما تعامل و رفاقت با تیم محبوب شهرمان است.

کمالوند افزود: همانطور که پیش از این بایرامی، نریمان جهان و آقایی را بنا به درخواست باشگاه تراکتورسازی در اختیار آنها قرار داده بودیم، مهدی کیانی نیز در همین راستا مورد درخواست تیم محبوب شهرمان قرار گرفت و ما نیز پس از کسب اجازه از مالک باشگاه، هیئت مدیره و مدیرعامل، موافقت مان را اعلام کردیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اضافه کرد: دیدگاه آقای زنوزی درخصوص تعامل با تیم تراکتورسازی بسیار ارزشمند و تأمل برانگیز است. بگونه ای که ایشان همواره گفته اند؛ همه سرمایه گذاری و هزینه من در سال های گذشته برای افزایش نشاط و شادابی مردم بوده و حالا نیز اگر حضور کیانی در تراکتورسازی دل هواداران را شاد می کند، با کمال میل این بازیکن را در اختیار این تیم قرار می دهیم.

لازم به یادآوری ست، دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و سایپا در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر، فردا – یکشنبه ۶دی- از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :