سرمربی تراکتور گفت:اگر بخواهیم در مورد بازی فردا صحبت کنیم باید بگیم بازی با سایپا خارج از چارچوب بازی های لیگ نیست و تمام بازی ها برای ما مهم هستند و ما سعی خواهیم کرد.

به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری قبل بازی با سایپا در جمع خبرنگاران گفت: تیمی که در مقابل آن بازی خواهین کرد تیم بزرگی می باشد و  مربی باتجربه ای در اختیار دارد. این تیم همانند ما خوب سازماندهی شده، کم گل زده و کم گل خورده است.

اولیویرا ادامه داد: بازهم تکرار می کنم بازی از اهمیت بالایی برخوردار است،تراکتورسازی به چند پیروزی پشت سرهم احتیاج دارد تا روحیه و جان دوباره بگیرد در بازی فردا با تلاش و هماهنگی بازیکنان سعی خواهیم کرد بازی خوبی ارائه کرده و در جدول به رده بالاتر صعود کنیم.

وی درباره محروم یا مصدومان تراکتورسازی برای این بازی اظهار داشت: پور رحمت الله مصدوم و بهزاد کریمی محروم هستند، فردین عابدینی صد در صد آمادگی پیدا کرده ولی زمان می خواهد تا با تیم هماهنگ شود. احتمالا بعد از نیم فصل یا شاید هم زود تر آماده بازی خواهد بود.

تونی در پاسخ به نبود هواداران دربازی فردا و اینکه عدم حضور آنها چه تاثیری در روند بازی خواهد گذاشت اظهار کرد: اولین بار نیست و قبلا هم اتفاق افتاده است، غیبت آنها حالت عادی نیست همیشه با حضور هواداران با قدرت بازی می کنیم. ولی امسال ظاهرا کمتر می آیند و حضور کم رنگ تری دارند. البته آنها همیشه در ذهن ما هستند.

وی در خصوص مشکلات خط حمله و اینکه نیم فصل بازیکن جدیدی میگیرند یا نه توضیح داد: من فعلا تمام تمرکز خود را برای نیم فصل گذاشته ام. بعد از نیم فصل شرایط برمی گردد به سیاست های باشگاه، شاید مسئولین به فکر تغییر و تحول باشند.

سرمربی تراکتورسازان درباره مصدومیت شجاع خلیل زاده گفت : شجاع از اول فصل مشکل داشت و ما فردا انتظار داریم ۱۰۰ درصد در بازی حاضر باشد. از بازیکنانم خیلی راضی هستم در بازی های اخیر از جان مایه گذاشته اند، آنهایی که از اول فصل رسیدند دیروز صدمین تمرین خود را انجام دادند بعضی از بازیکنان نیز هستند که ۵۰ یا ۷۰ جلسه تمرین کرده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :