تیم فوتبال تراکتورسازی برای آمادگی هر چه بیشتر در بازی های دشوار پیش رو در رقابت های لیگ برتر، به مصاف شهرداری تبریز خواهد رفت.

به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص بازی دوستانه با شهرداری به خبرنگار تبریزمن گفت: با توجه به انصراف رقیب مان در رقابت های جام حذفی تصمیم بر این شد تا برای هماهنگی بیشتر و مشخص شدن نقاط قوت و ضعف تیم یک دیدار دوستانه پیش از پایان تعطیلات لیگ برتر فراهم شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار گرفته و با آمادگی بیشتری به مصاف حریفان بروند. این دیدار در برابر شهرداری تبریز و از ساعت ۱۷:۳۰ پشت درهای بسته صورت خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: با توجه به دیدار های دشواری که روی کاغذ با تیم های سپاهان، پرسپولیس، فولاد و سایپا خواهیم داشت، باید در بالاترین سطح آمادگی قرار گرفته و بیشترین امتیازات ممکن را از این چند دیدار بدست آوریم تا در ادامه راه از شرایط بهتری برخوردار شویم.

سرپرست تیم تراکتورسازی در خاتمه افزود: تمرینات تیم با توجه به شرایط موجو در زمین تمرینی، بدون حضور رسانه ها و هواداران برگزار می شد، با این وجود از روز شنبه مشکلی برای حضور در تمرینات وجود نخواهد داشت و باشگاه آماده میزبانی از هواداران و رسانه ها می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :