به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در واکنش به صحبت های سرمربی تیم تراکتور در خصوص اینکه یک نفر در باشگاه با من شوخی می کند و این فرد ” آقای ایوب ” است، گفت: اولا من جزو بازیکنان تیم نیستم که مرا دشمن تراکتور خطاب می کند. مگر من در زمین حضور دارم و باعث عدم نتیجه گیری تیم می شوم.

وی ادامه داد: بازیکنی که تونی خواهان حضور او در تمرینات بود به این سرعت نمی تواند در تیم اصلی حضور داشته باشد. او دانشجو است و باید مراحل اداری را طی کند. این مراحل توسط من به این سرعت حل نخواهد شد و نیاز به زمان دارد. تونی چون بازی را واگذار کرده و حال خوبی نداشت، من را دشمن تراکتور خطاب کرده است.

ذوالفقاری افزود: این بازیکن بهانه است. من به وظایف خود آشنایی دارم و مدیریت نیز به این مسائل به خوبی آشنا است.

وی همچنین در خصوص حضور حمزه یونس در تیم تراکتورسازی و این که چه کسی این بازیکن را به تراکتور آورده است نیز گفت: این سوال باید از تونی پرسیده شود، که چه کسی بازی های او را آنالیز کرده و برای عقد قرارداد به تبریز آورده است. این بازیکن را چه کسی آورده که به عنوان یک مهاجم در ۵ بازی حتی یک گل را هم نزده است.

سرپرست تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چرا این بحث ها رسانه ای شده و به حواشی تیم دامن زده است، اظهار داشت: اگر تونی مربی عاقلی بود این مسائل را در رسانه ها مطرح نمی کرد. تونی در حال حاضر برای ما کاسه داغ تر از آش شده است. ۳۰ سال در تبریز بدون یک ریال پول بازی کرده ایم. او همیشه به من می گوید که از تجربیاتت به بازیکنان انتقابل بده چرا که در گذشته فوتبال بازی کرده ای و تجربه خوبی در این خصوص داری، اما در حال حاضر نمی دانم چه شده که این مسائل مطرح می شود.

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :