به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی بعد از پایان بازی استقلال خوزستان، در نشست خبری بعد از بازی در خصوص سرپرست تیم صحبت هایی را انجام داد.

ایوب ذوالفقاری نیز در واکنش به صحبت های تونی در مصاحبه های خود پاسخ داد که در نهایت حواشی و شایعاتی پیرامون تیم بوجود آمد.

سعید عباسی در واکنش به حواشی و شایعات پیرامون تیم، گفته بود که باید با ذوالفقاری و تونی در این خصوص صحبت کند.

مدیرعامل باشگاه در گفتگو با تبریزمن در پاسخ به این سوال که گفته می شود با ذوالفقاری در خصوص حواشی و شایعات اخیر صحبت کرده است یا نه گفت: بله، طی صحبت هایی که صورت گرفت،ایشان بخش زیادی از حرف های نوشته شده را تکذیب کردند و گفتند که صحبتی از رفتن تونی نکرده ام و من گفته ام که همه از این باشگاه رفتنی هستند و این تیم متعلق به هواداران است و منظور وی این بود که به طور دیگری نوشته شده است.

وی ادامه داد: در خصوص صحبت های گفته شده توسط تونی اولیویرا در نشست خبری بعد از بازی نیز با وی حرف زدیم. سرمربی تیم در این خصوص گفت که منظور من درست فهمیده نشده چرا که نه نظر من و نه حرف های من این نبود. دنبال بهانه جویی هم نیستم و مسئول و جوابگوی کارهای فنی خودم هستم.  حالا شاید ناراحتی و عصبانیت از تساوی بازی دلیل این صحبت ها بود که به هر حال طبیعی است.

وی در پاسخ به این سوال که سرپرست تیم تغییر خواهد کرد یا نه، گفت: فعلا در خدمت آقای ذوالفقاری هستیم. ما فقط به فکر تقویت کادر و کم و کاستی هایی که احتمال دارد تونی به آنها اشاره کند هستیم، چرا که جابجایی به این راحتی ها نیست، فقط سعی ما این است که مشکلات را حل کنیم. حالا اگر این مشکل در نهایت قرار باشد با تغییر و تحول حل شود بحث دیگری است ولی تا جایی که بشود نیاز های تونی را براورده کنیم که وی نیز بتواند به راحتی به کارهای تیم و بازیکنان برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :