به گزارش تبریزمن، مدیر کل پیگیری حوزه معاونت اجرایی ریاست جمهوری گفت: رئیس‌جمهور و جمعی از وزرا طی روزهای آینده در قالب کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان‌شرقی سفر می‌کنند.

محمدرضا صالحی صبح امروز در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به سفرهای استانی ریاست‌جمهوری به شهرهای مختلف کشور اظهار داشت: تا‌کنون ۱۵ سفر به استا‌ن‌های مختلف صورت گرفته ‌که شخص رئیس جمهور در این سفرها حضور داشته است.

مدیر کل پیگیری حوزه معاونت اجرایی ریاست جمهوری گفت: طی روزهای آینده رئیس‌جمهور و جمعی از وزیران در قالب کاروان تدبیر وامید به آذربایجان‌شرقی سفر می‌کنند.

وی ادامه داد: مهمترین برنامه این سفر دیدار با مردم و دیدار عمومی است که نصف روز از برنامه را شامل می‌شود و طی آن حجت‌الاسلام روحانی با مردم دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

صالحی اضافه کرد: در این برنامه دو نکته مهم باید مورد توجه مسئولان استانی قرار گیرد، نخست آنکه هیچ اداره دولتی نباید در این روز تعطیل باشد و از طرف دیگر هیچ‌کس نباید از دیدار با رئیس جمهور در این برنامه عمومی منع شود.

مدیرکل پیگیری حوزه معاونت اجرایی ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور تنها در مرکز استان حضور می‌یابد و برنامه‌های دیدار با مردم سایر شهرها از طرف نمایندگان رئیس جمهور صورت خواهد گرفت و در برنامه دیدارهای عمومی دیگر نیز برنامه‌هایی از جمله دیدار با علما صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان این سفر مصوبه جدیدی که پیشنهادش در جریان همین سفر باشد مصوب نخواهد شد بلکه پیشنهادات قبلی که توسط مسئولان استانی ارائه و به دولت پیشنهاد شده و کار کارشناسی روی آنها انجام شده مصوب خواهند شد.

صالحی از توجه ویژه دولت به عملیاتی شدن وعده‌ها خبر داد و گفت: وجه تمایز مهم این است که در این سفرها وعده‌ای داده نمی‌شود که به آن عمل نشود و بر همین اساس از دادن وعده‌های بی‌اساس خوداری می‌شود و پروژه‌هایی مورد تصویب قرار می‌گیرد که اولاً دارای کد ملی بوده و نیز مراحل جداول چندگانه را طی کرده باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :